Dziurka

Dziurka –  to urocza młoda kocia dama.🥰

Jest pogodnej natury, bardzo zrównoważona, odważna – od początku nie bała się nas, bardzo cierpliwie i spokojnie znosiła wszystkie zabiegi lekarskie, a było ich trochę, bo trafiła do fundacji chora. Nie panikowała. Śmiało, bez obaw, ale i bez żadnych łapoczynów i odgrażania się weszła w kocią gromadę w naszej kociarni. Jej relacje z innymi kotami od razu były przyjacielskie i takimi pozostały❤️. Kochana Dziurka nie sprawiła w tej kwestii żadnych problemów. Lubi się ze wszystkimi. Jest spokojnym kotem, łagodnym, a jeśli człowiek wzbudzi jej sympatię, to po chwili ma ją na kolanach❤️.

Spokój opuszcza naszą zrównoważoną Dziurkę tylko w jednym wypadku – mianowicie kiedy zbliża się pora karmienia😎. Do miski z jedzeniem pcha się jak szalona, „rozpychając się łokciami”, że tak to ujmiemy😁. Musiała zaznać w życiu głodu…  Mamy wielką nadzieję na wspaniały dom dla niej, bo Dziurka trochę w swoim krótkim życiu przeszła. Trafiła do nas z zapychającą jedno nozdrze naroślą, która szczęśliwie okazała się być tylko polipem zapalnym😍. Musiała przejść przez tomografię komputerową i biopsję zmiany w nosie. Wielka była nasza radość, kiedy okazało się, że sprawa jest banalna i łatwa do wyleczenia.❤

Obecnie Dziurka jest całkowicie zdrowym kotem.  

🙏Szukamy dla koteczki domku. 🙏

     Kontakt w sprawie adopcji:

adopcje@animalia.gmail.com

 

! Koteczka Dziurka, błagamy o wsparcie leczenia !🙏

Cichutka, skromna, przesłodka koteczka. Żyła na działkach przy ulicy Złotowskiej. Pan, który poprosił o pomoc dla Dziurki, zgłosił, że kot ma mocno poraniony pyszczek. Rzeczywiście, na mordce Dziurki widniały krwawe dziury, z których obficie sączyła się ropa. Myśleliśmy – drobiazg, oczyści się, zszyje, zagoi, będzie można kota wypuścić… dwa tygodnie leczenia góra.

Okazało się, że to jedna z tych sytuacji, kiedy kot, który ma trafić na krótkie leczenia, zostaje u nas… no właśnie, na jak długo? Być może na zawsze…😢Dziurka nie ma poranionego pyszczka. Ma zmiany rozrostowe w jamie nosowej. Najprawdopodobniej złośliwe.😢 Aby wiedzieć, jaki charakter mają te zmiany, trzeba zrobić badanie tomografem komputerowym oraz wysłać do histopatologii wycinek tkanki z nozdrzy. Wtedy dowiemy się dokładnie, co się dzieje – i czy można Dziurce podarować jeszcze kilka lat życia, czy pogodzić się z tym, że odejdzie szybko i postarać się, żeby ten czas był dla niej jak najlepszy…Potrzebujemy więc, niestety, pieniędzy.. Na tomografię i biopsję. To na początek…

Udostępnij, polub, skomentuj, to zwiększa zasięg i szanse na znalezienie domku.

👉 Pobierz ankietę z dołu strony Regulamin adopcji.

👉 Wypełnij ją i odeślij na adres:  adopcje.animalia@gmail.com

JAK NAM POMÓC?

❤️ Wesprzyj jedną z naszych zbiórek:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/fdz-animalia

❤️ Zostań wirtualnym opiekunem

❤️ Wpłać dowolną darowiznę na nasze konto: 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704

#fundacjaAnimalia #niekupujadoptuj  

 

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Larka
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Cherry
2 lata
Więcej
Duszek
5 lat
Więcej
Luka
3 lata
Więcej