Filma

Na terenie ogrodu przynależącego do jednego z domów na poznańskim Górczynie urodziło się pięć ślicznych kociaków. Wielkie było zdziwienie właścicielki posiadłości i jej sąsiadów! Nikt nie spodziewał się tam gromadki kocich dzieci. Jednym z tych uroczych kociąt była Filma, zwana także Fifi.

Filma ma ok. 5 miesiący. Jest piękną, czarną kotką o drobnej budowie ciała. Mimo swojego niepozornego wyglądu to rezolutny i żywiołowy kociak.

Kotka jest bardzo ciekawska i uwielbia się bawić – zarówno z innymi kotami, jak i dwunożnymi. Największą radość daje jej pogoń za piórkami i szeleszczącymi papierkami zawieszonymi na wędce. Ale nie pogardzi innymi zabawkami, np. piłkami, czy myszkami. W zasadzie wszystko, co w zasięgu jej łapki nadaje się na zabawkę, a w szczególności sznurówki, frędzelki i sznurki.

Świetnie dogaduje się ze swoim rodzeństwem i innymi kotami.Kotka idealnie nadaje się do adopcji w dwupaku (ze swoim bratem Skrzacikiem) albo na dokocenie.

W stosunku do ludzi Filma bywała nieśmiania. Teraz kocha ich całą sobą. To prawdziwa amatorka pieszczot. Kotka sama prosi o głaskanie – ociera się wtedy o nogi i głośno miauczy. Gdy już dopnie swego, mruczy z zadowolenia.

Filma to też wielki głodomór! Przy misce pojawia się z prędkością światła. Mimo że je za dwóch jest bardzo drobniutka.

Potrafi korzystać z kuwety i wie do czego służy drapak.

Kociak jest po pierwszym szczepieniu i odrobaczeniu.

Koty do adopcji

Michałek
9 lat
Więcej
Marianek
5 lat
Więcej
Fifąż
5 miesięcy
Więcej
Irys
10 miesięcy
Więcej