Guliwer

🙏🙏   Błagamy o pomoc w zbiórce dla Guliwera! 🙏🙏

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/guliwerek

Guliwer –  jest radosny,ciekawski,przylepny. Wygląda bardzo dobrze, ma apetyt, interesuje się wszystkim. Piękny kocur, tyle że umiera 😭😭.

Ma zaawansowaną przewlekłą niewydolność nerek, stopień |V. Kocurek dostał wyrok od weterynarza – maksymalnie pół roku życia. I CO?. Na szczęście po 14 miesiącach Guliwerek ma się świetnie, ku naszej uciesze bo chcemy by żył jak najdłużej mimo tego, że jego leczenie kosztuje sporo pieniędzy … a zdrowie w każdej chwili może się załamać.😥 Patrząc na niego, nigdy nie pomyślałoby się,że to kot który jest u kresu. Jest taki radosny, tak pełen życia..Jest też bezdomny. Miał dom ale ..szkoda gadać prawdopodobnie ktoś go wyrzucił 😥😥. Obecnie Guliś przebywa w domu tymczasowym, któremu bardzo dziękujemy za podjęcie się tej trudnej misji.❤❤ Guliwerek zażywa kociego życia u boku człowieka, śpi z Panią na poduszce, uwielbia głaskanie, smaczki i ma sporo energii na bieganie,brykanie oraz zabawy.  Jego nerki są pod kontrolą, stabilne, Pani jeździ z Gulim 3 razy w tygodniu na kroplówki, które wspierają prace jego nerek. Stany zapalne wątroby, trzustki i woreczka żółciowego zostały wyleczone. No i jeszcze kontrole u weterynarza prowadzącego,który sprawdza stabilność zdrowia Guliwerka. Niestety jelita nie do końca dobrze pracują. Guliś ma najprawdopodobniej IBD (chorobę zapalenia jelit) dlatego wspierany jest suplementami i probiotykami.

Ponadto ma też nadciśnienie, na które przyjmuje leki.Ostatnio miał wizytę u Pani kardiolog i okazało się,że ma nabytą wadę serca, ale ku zdumieniu samej Pani Doktor – ona w ogóle nie przeszkadza mu w życiu, i nie daje objawów 😉. Nie tak dawno temu męczyły go też stany zapalne w pyszczku – wcześniej musiał mieć usunięte zęby, które siały spustoszenie i stany zapalne. Spray,który przyspiesza gojenie tych stanów nie był ulubieńcem Kociaka. Na szczęście pomógł i ładnie się wygoiły.

Jeśli chcesz wesprzeć leczenie Guliego,powyżej link do zbiórki.🙏

 

Udostępnij, polub, skomentuj, to zwiększa zasięg i szanse na znalezienie domku.

👉 Pobierz ankietę z dołu strony Regulamin adopcji.

👉 Wypełnij ją i odeślij na adres:  adopcje.animalia@gmail.com

JAK NAM POMÓC?

❤️ Wesprzyj jedną z naszych zbiórek:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/fdz-animalia

❤️ Zostań wirtualnym opiekunem

❤️ Wpłać dowolną darowiznę na nasze konto: 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704

#fundacjaAnimalia #niekupujadoptuj  

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Irys
9 miesięcy
Więcej
Ksena
4 lata
Więcej
Meffi
1 rok 3 miesiące
Więcej
Luka
3 lata
Więcej