Kaspar

Kaspar jest łagodnym, dobrym, czułym kotem.

Bardzo łaknie towarzystwa człowieka. Jest wielkim pieszczochem. Mruczkiem. Mrauka i mrauka, gaduła z niego.

Do innych kotów podchodzi przyjaźnie i z ciekawością. W domu tymczasowym mieszka z kotką Figą, przez krótki czas mieszkał też z nim mały pies – po chwilowej konsternacji Kaspar odnosił się do niego pozytywnie.

Jest kotkiem delikatnym i wrażliwym. Takie czułe kocie serduszko.

Los obszedł się z nim wyjątkowo okrutnie. Kiciuś wpadł pod samochód, który pogruchotał mu miednicę, nóżki, całą tylną cześć ciałka. Kiedy znaleźli go dobrzy ludzie i zanieśli do lekarza, był już umierający. Zaczynały go zjadać muchy.

Udało się Kaspara uratować. Pamiątką po wypadku jest jednak krzywo zrośnięta miednica i Kaspar pozostanie już na zawsze kotkiem nie w pełni sprawnym. Oznacza to tyle, że nie jest tak skoczny jak inne koty i że wypróżnianie przychodzi mu z większą trudnością niż zdrowym kotom. To wszystko.

Poza tym radzi sobie świetnie i nie wymaga żadnej szczególnej opieki.

No i jest łakomczuchem. Wielkim:)

Kaspar… naprawdę łapie za serce. Tyle się w swoim krótkim życiu nacierpiał, jest nie do końca sprawny, a potrafi się wspaniale życiem cieszyć.

 

Kontakt w sprawie adopcji: 515 381 838, an2p@o2.pl

 

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Sasanka i Forsycja
11 miesięcy
Więcej
Aria
2 miesiące
Więcej
Bella
2 lata
Więcej
Nelka
3 lata
Więcej