Łaskotek

Kotek Łaskotek z nikłymi szansami na adopcję…

Kotek. Kotek Łaskotek. Tak nazwała go mała dziewczynka, do której rodzinnego domu kocurek się przybłąkał. Łaskotek bardzo ją polubił i chętnie przesiadywał w jej objęciach.

Łaskotek jest młodziutkim kotkiem, ma około 1,5 roku.

Jest łagodny i przyjacielski, lubi ludzi, lubi dzieci. Byłby wspaniałym pupilem rodzinnym. Jest nieśmiały, ale szybko przekonuje się do nowych osób. Delikatny i bardzo wrażliwy.

Kiedy pojawił się w ogrodzie u państwa, którzy zgłosili go Fundacji, był oswojony, bardzo lgnął do ludzi, do dzieci, bardzo chciał wejść do domu, niestety państwo nie mogli go przyjąć. Miał na szyi zbyt ciasną już czerwoną obróżkę, która zaczynała wrastać w skórę. Był bardzo zaniedbany – niedożywiony, z anemią, odwodniony, no i niewykastrowany. W ogrodzie u państwa nie był bezpieczny z uwagi na bliskość ruchliwej ulicy.

I tak Łaskotek trafił pod opiekę Fundacji i zamieszkał w przychodni weterynaryjnej, bo nie było dla niego innego miejsca.

Bardzo się boimy, że Łaskotek nie znajdzie domu. Że spędzi życie w przychodni weterynaryjnej…. Łaskotek nie jest bowiem w pełni zdrowym kotem – cierpi na chorobę szpiku i musi przyjmować leki.

Jeśli dostaje je regularnie, czuje się doskonale.

Pani, która oddała go pod opiekę Fundacji, po wieściach o stanie zdrowia Łaskotka, dobraniu mu odpowiednich leków i informacji, że będzie żył jeszcze dłuuugie lata, napisała:
„To słodko-gorzkie informacje ????. Sama nie wiem czy mnie to cieszy… nikt go nie będzie chciał ????. Jakie życie go czeka?”

Jeśli chodzi o jego chorobę, WYKLUCZONO wszelkie czynniki zakaźne. Łaskotek nie zarazi ani człowieka, ani innego kota czy psa.

Testy na FIV/Felv też ma ujemne.

Biedny Łaskotek siedzi w przychodni. Sam i smutny.
Czy ktoś go zechce, mimo że nie jest w pełni zdrowy choroby?

Kontakt w sprawie adopcji: 515 381 838, an2p@o2.pl

Łaskotek jest podopiecznym Fundacji dla Zwierząt Animalia w Poznaniu.

Ostateczną decyzję o adopcji podejmuje wolontariusz opiekujący się kotem.

Koty do adopcji

Joe
3 lata
Więcej
Rudi
1 rok 1 miesiąc
Więcej
Kicia
8 lat
Więcej
Misia
4 lata
Więcej