Maciuś

Dzisiaj 12.11.2021 o godzinie 4 nad ranem odszedł Mały Maciuś, nasz Mały Wielki Wojownik! 🙁 Walczył dzielnie każdego dnia. Nie było mu lekko. Każdy kto go poznał choć przez chwilę zapamięta Maciusia na całe życie. Był wyjątkowy.
Podziękowania dla wszystkich, którzy o niego zawalczyli i dali szansę, a w szczególności dla opiekunki Maciusia, która pokazała mu czym jest ogromna bezwarunkowa miłość i troska.
Bardzo nam przykro. Żegnaj mały przyjacielu.
—————————

Nie lubimy pisać takich wiadomości. Wolimy takie gdy możemy się podzielić informacją, że zwierzak doszedł do siebie, jest zdrowy, czuje się lepiej. W przypadku Maćka nie możemy tak napisać.

Nie jest kolorowo niestety. Z Małym Maćkiem znowu było bardzo źle. 🙁 Jego stan się pogorszył się dramatycznie i opiekunka kocurka wylądowała z nim w klinice weterynaryjnej.
Okazało się, że młody ma hipoglikemię. Poziom cukru spadł, gdy trafił do kliniki lekarze ocenili jego stan na „agonalny”.
Lekarze zdołali przywrócić Maćka do stabilnego stanu, ale niestety po wykonaniu badań wyszło, że Maciuś ma zapalenie trzustki i wątroby. Teraz codziennie rano opiekunka Maciusia zawozi go do kliniki na kroplówki i podanie antybiotyku i jest odbierany dopiero wieczorem. Nie wiemy co będzie z Maciusiem, ale walczymy o niego i się nie poddamy. Bardzo się jego stanem martwimy.
————————————————

Oto Mały Maciuś ❤ Kociak został znaleziony płaczący pod krzakiem w zimowy bardzo mroźny wieczór. Maluch był przerażony, potwornie głodny i taki chudziutki, że można było policzyć na Małym Maćku prawie wszystkie kości. Taki klasyczny obraz kociej biedy ulicznej!

Okazało się, że kociak ma około 5 miesięcy, choć wygląda na młodszego, bo jest raczej takim drobniutkim kotkiem.
Mały Maciuś zamieszkał w domu tymczasowym. Trzeba było to chuchro trochę odkarmmić. Pozbył się już niechcianych pasażerów. Mały Maciek już rozgląda się za kochającą rodziną. Jest delikatny i jak na kociaka wyjątkowo grzeczny.
Uwielbia spać w łóżku i przytulać się do swoich opiekunów. ❤
Mały Maciek ma dość specyficzną minę i wygląda nieco mrocznie.😉 Ale pozory mylą, bo tak naprawdę to taki prawdziwy mały słodziak i miziak! ❤

Koty do adopcji

Mentos
4 lata
Więcej
Emma
5 lat
Więcej
Jadzia
7 lat
Więcej
Luna
3 lata
Więcej