Mamba

Bianka i Mamba to dwie kotki wyłapane na sterylizację z pewnej małej wsi pod Gnieznem, gdzie koty mnożyły się w coraz szybszym tempie. Obie kicie są kochanymi, pozytywnymi zwierzakami z ogromnym apetytem. Lubią się łasić, pomruczeć, szaleństwa z piłką zdarzają się o każdej porze dnia i nocy. Bardzo ciekawskie, często godzinami przesiadują na parapecie i obserwują co się dzieje za oknem.
Czarno-biała – Mamba, jest spokojna, zazwyczaj stara się nie reagować na zaczepki siostry.
Jest pełna uroku, kuwetkowa. Staramy się znaleźć dom dla Mamby, ponieważ nie wyobrażamy sobie, aby po sterylizacji musiała wrócić na wolność i znów być bezdomna. To coraz bardziej domowa, doludna koteczka.

Koty do adopcji

Irys
2 lata
Więcej
Miluś
11 miesięcy
Więcej
Riki
4 lata
Więcej
Kredka
10 lat
Więcej