Rysiu

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/bezdomny-kot-rysiu-2022
Prosimy o pomoc w zbiórce kolejnego bezdomnego kota, który trafił pod naszą opiekę!
Rysiu. Został złapany tylko na kastrację, ale panią, która przechowywała go po zabiegu, zaniepokoił jego ogólny stan. Krótko mówiąc, kocurek bardzo ciężko oddychał i rzęził.
No i jak tu takiego wypuścić?
W klinice okazało się, że Rysio ma zawalone oskrzela, ale większej diagnostyki nie można było zrobić, gdyż był bardzo nerwowy.
Dostał antybiotyk, probiotyk, immunodol oraz gabapentynę, żeby go wyciszyć i przygotować na pełną diagnostykę przy kontroli osłuchowej.
Rysio ma też niestety giardię i na resztę wyników czekamy.

Do tego zaburzenia łaknienia, bo je wszystko i zawsze. Ciągle domaga się jedzenia.
W jelitach ma zalegające masy kałowe. No i jeszcze – narośl na nosku. Nie chce się goić od dość dawna. Od kilku tygodni, gdy na dworze przychodził na jedzenie, pojawiło się to i nie znika. Trzeba pobrać wycinek i zrobić histopatologię.
Oj, pokosztuje nas Rysiu… ale nie bardzo widzimy inną opcję niż postawienie Ryszarda na cztery łapy. Bardzo prosimy serdecznie o wsparcie finansowe!

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Luna
1 rok 10 miesięcy
Więcej
Jadzia
7 lat
Więcej
Hanna
2 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Kiri
2 lata
Więcej