Sasanka i Forsycja

Dwie młodziutkie kocie dziewuszki szukają wspólnego domu

Sasanka i Forsycja, dwie młodziutkie kocie siostrzyczki, trafiły pod opiekę Fundacji, gdy straciły dom, w którym wspólnie wychowywały się od maluchów.

Ich pan poszedł do ośrodka dla osób chorych i już z niego nie wróci. Koteczki bardzo to przeżyły.

Teraz szukają wspólnego domu, w którym byłyby szczęśliwe i bezpieczne – już na zawsze.

To wspaniały koci duet, bardzo ze sobą zżyty.

Obie koteczki są łagodne i towarzyskie, lgną do ludzi. Są przytulastymi kotami, bardzo potrzebują głaskania i pieszczot, lubią przesiadywać na kolanach.

Sasanka, tricolorka, jest radosna, odważna, wszędobylska, ciekawska i bystra. Jest koteczką z charakterem – nie lubi być do niczego zmuszana i potrafi się obrazić po kociemu. To ona pierwsza otworzyła się w nowym miejscu, zaczęła się bawić i podchodzić do tymczasowych opiekunów.

Forsycja, czarnulka, jest krucha i delikatna. Jest też nieśmiała, ale kiedy już zaufa jakiemuś człowiekowi, na jego widok biegnie i tańczy prawdziwy taniec radości. To subtelny kotek. Oswojenie się z nową sytuacją było dla niej trudniejsze niż dla siostry.

Jak to młode kotki, Sasanka i Forsycja lubią się bawić, zwłaszcza wędkami.

Sasanka i Forsycja są wysterylizowane, zaszczepione, testy FIV/Felv mają ujemne.

Kontakt w sprawie adopcji: tel. 515 381 838, an2p@o2.pl

 

 

 

 

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Gio
6 miesięcy
Więcej
Edward
5 lat
Więcej
Radochna
2 miesiące
Więcej
Kaspar
2 lata
Więcej