Werka

Pamiętacie Werkę❓ Werka to spokojna i łagodna kotka. Uwielbia być głaskana i łasi się. To taki typ. 🙂
No i zawsze śpi z człowiekiem.
Zresztą spać Werka lubi bardzo. Taki typowy kot, którego doba składa się głównie z drzemek. Werka uwielbia też zabawę ze sznurkiem, żeby nie było że nic innego nie robi tylko śpi.
Inne koty toleruje, ale bardzo ceni „swoją przestrzeń” i trochę rządzi innymi futrzastymi z którymi przyszło jej dzielić dom tymczasowy.
Testy FIV/FeLV ujemne, odrobaczona, zaszczepiona.
Wercia została znaleziona ledwo żywa na schodach. Już niewiele brakowało żeby na zawsze przekroczyła tęczowy most. O czym możecie przeczytać nieco niżej.  Po tamtej umierającej biedzie nie ma śladu.
Werka to teraz wspaniała koteczka, co zresztą możecie sami zobaczyć. I bardzo potrzebny jest jej własny kochający dom! 🙏
Mamy nadzieję, że komuś Werka wpadnie w oko.
Testy FIV/FeLV ujemne, odrobaczona, zaszczepiona.
Regulamin adopcji oraz ankieta adopcyjna do pobrania na dole strony.
————————-

Werka dotychczas żyła sobie na wsi. Od czasu do czasu znalazła coś do jedzenia, często pewnie nie znajdowała nic. 🙁 Była kotem niczyim, takim który gdzieś tam sobie po prostu jest. Choć musiała mieć kiedyś kontakt z człowiekiem, bo ludzi absolutnie się nie boi i lubi ich towarzystwo.
Jak trafiła do nas? Werka została znaleziona gdy leżała na schodach.
Była w takim kiepskim stanie, że nie miała siły podnieść głowy i miała problemy z oddychaniem. Na szczęście ktoś zauważył to umierające biedactwo i postanowił jej pomóc. Werka miała dużo szczęścia, że ratunek nie przyszedł za późno. A niewiele już brakowało by pożegnała ten świat.
Trudno powiedzieć w jakim koteczka jest wieku, bo trafiła do nas bardzo wyniszczona. Jest dorosłą koteczką, a ważyła zaledwie 2,8 kg. W pyszczku Werki resztki zębów, a to co zostało oczywiście jest w fatalnym stanie.
Sierść to dramat po prostu. W sumie jej futro to właściwie resztki włosów i ogromne wyłysienia, bo Wercia sobie to wygryzła i wylizywała.
Poza ogólnym złym stanem zdrowia wynikającym z wyniszczenia organizmu jej futerko wymaga długotrwałego leczenia, pozostałości zębów są do usunięcia wszystkie, bo nie ma co już tam leczyć.
Werka znosi całe leczenie i zabiegi bardzo dzielnie. To bardzo spokojna i wdzięczna kotka, tak jakby wiedziała, że te liczne wizyty u weterynarza, codzienne tabletki to wszystko jest dla niej i dla poprawy jej zdrowia.
Bardzo prosimy o pomoc w zbiórce Werki❗🙏
❗ https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kotka-werka ❗
Jeszcze długa droga przed nią, ale mamy nadzieję, że z tego biedaka kiedyś będzie znowu piękna i zdrowa kotka, którą ktoś pokocha.

Koty do adopcji

Emma
5 lat
Więcej
Bratek
2 lata
Więcej
Rudi
1 rok 1 miesiąc
Więcej
Ksena
4 lata
Więcej