Westa

Westa przebywa w fundacyjnej kociarni już długo i mimo ponawianych ogłoszeń nikt nie chce pokochać tej uroczej kitki z jednym uszkiem klapniętym. 🙁 🙁  A nam tak przykro z tego powodu, bo jest naprawdę wspaniałym koteczkiem.
Taki z niej koci Miś Uszatek. Koteczka na początku była wycofana. Teraz już jest znacznie lepiej (zobacz nagranie).
Westa została znaleziona w lesie razem z dwójką swoich dzieci. Nie wiemy do końca jak trafiła do miejsca, w którym została znaleziona, więc trudno nam stwierdzić czy jest wyrzucona, czy była bezdomna od zawsze. Jest pięknym czarno-białym kotem. Białego za bardzo nie widać, bo ma białe futerko na brzuchu.
I tylko wybrańcom je pokazuje. 🙂 🙂  Lubi już coraz bardziej głaskanie i przytulanie niż na początku, ale na jej  zasadach.
Westa jest małą kotką, taki kompaktowy egzemplarz. 🙂 Szaleje szczególnie na punkcie zabawy z wędka.
Wtedy zamienia się w małego kociaka i wariuje na całego. Jest słodka i równocześnie śmieszna. 🙂
Tak jak pisaliśmy przebyła długą drogę jeśli chodzi o kontakty z ludźmi. Czasem jak już nie ma ochoty na czułości, to pokaże że nie chce i że już koniec.
Bo to Dama z charakterem i zasadami. 🙂  Inne koty z kociarni lubi i się z nimi dogaduje.
Bardzo byśmy chcieli, żeby Westa miała już swój dom i kogoś dla siebie. I bardzo o to prosimy.
Gdyby Westa znalazła dom gdzie człowiek miałby dla niej dużo czasu i cierpliwości zmieniłaby swój stosunek i pokochałaby styl życia kota domowego dużo szybciej  niż w kociarni. Pokochajcie Westę! ❤
A tak Westa się bawi wędką (zobacz nagranie). 

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Rika
3 lata
Więcej
Klara
5 lat
Więcej
Lesio
3 miesiące
Więcej
Joe
2 lata
Więcej