Wivianka

Wivianka-pingwinka- czeka na wspaniały dom. 😍
Wivi ma około 3 miesiący, 3 tygodnie temu trafiła do schroniska w Buku razem z trójką rodzeństwa i mamą (która już jest po zabiegu sterylizacji). Kotka miała spore rany przy jednym z oczek i same oczka chore. Po wizycie u weterynarza, a krótko potem po konsultacji u Pana Doktora Piotra Dąbrowskiego- okulisty Przychodnia Weterynaryjna Piotr Dąbrowski (za co ogromnie dziękujemy, że natychmiast zostaliśmy przyjęci ❤️) zdecydowaliśmy o tym, że kotka musi trafić do domu tymczasowego, bo o ile jednego oczka najprawdopodobniej nie da się już uratować, jest szansa zawalczyć o drugie i liczy się każdy dzień. Podajemy więc leki przeciwbólowe, przeciwzapalne, 4 rodzaje kropelek wielokrotnie w ciągu doby, zgodnie z zaleceniami i walczymy.
A jest o co i o kogo 🥰
Wivianka jest niesamowita.❤️ Ma 100 pomysłów na minutę, jest wesołym, ale też rozkosznie mruczącym kocięciem. Przytula się do człowieka całą sobą a za chwilkę już gania za piłeczką lub „ustawia” o wiele większego od siebie psa, myśląc, że strosząc swoje futerko i prężąc małe ciałko jest w stanie go przestraszyć. A traktuje go z góry i na dystans 🤭 co jest o tyle śmieszne, że ten pomimo przewagi wagowej i wiekowej jak słyszy burczenie i syczenie robi uniki i się wycofuje chociaż bardzo chciałby się zaprzyjaźnić i zaopiekować koteczką.
Wivi czeka jeszcze kolejna konsultacja za 3 tygodnie i prawdopodobnie operacja amputacji prawego oczka. Ale już można się w niej powoli zakochiwać i szykować jej przeróżne zabawki i drapaczki oraz miękkie leżanki które bardzo lubi. 😊
Kontakt w sprawie adopcji ☎️ 509 628 584 albo 696 620 168

Koty do adopcji

Amorek
3 lata
Więcej
Bursztyn
1 rok 1 miesiąc
Więcej
Bellatrix
9 miesięcy
Więcej
Flora
5 lat
Więcej