Aaron

Aaron i jego brak Morgan urodzili się prawdopodobnie około września 2016r. na jednej z wielkopolskich wsi. Ich mama, Jenny przybłąkała się jako sunia szczenna i urodziła 2 maluchy w jednym z gospodarstw. Szczeniaki zostały odchowane, ale ani mama ani jej dzieci nie mogły zostać tam na stałe z uwagi na ilość innych zwierząt rezydentów. Tym sposobem dzięki pomocy życzliwych zwierzolubów rodzinka trafiła pod opiekę Fundacji Animalia. Mama szczeniąt jest wyraźnie w typie szorstkowłosego jamnika, w wyglądzie szczeniaków także ta rasa przebija.
Aaron – maści dziczej, szorstkowłosy jest typem kanapowca i przytulaka. Wtulony w objęcia człowieka natychmiast odpływa ze szczęścia. Potrzebuje domu w którym to jego kochanie będzie docenione tolerowane i będzie budziło radość domowników. W jego sylwetce widać przodka w typie jamnika szorstkowłosego – przypomina mamę. Ma jednak spokojny temperament , przynajmniej na razie.
Szczeniaki będą gotowe do adopcji po szczepieniu, około 06.03.2017. Czekają na odpowiedzialne domy, zdające sobie sprawę, z czym wiąże się adopcja szczeniaka.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Filip
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Żeton
5 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Bazyl
14 lat
Więcej
Mini
11 lat
Więcej