Azja

Szukam ciepłego domu dla dwóch cudownych psów.

Zaopiekowałam się psami koleżanki, która straciła dom, w skutek czego psy miały trafić do schroniska. Uznałam, że muszę spróbować odmienić los, który miał te dwa cudowne psiaki spotkać. Zrobiłam to ze względu na miłość do zwierząt i faktu, że od zawsze towarzyszyły mi one w moim życiu. Jednak moje warunki mieszkaniowe, tj. 30 m2, nie dają mi możliwości trzymania psów u siebie. Starałam się stworzyć im warunki do życia, w miarę swoich sił, szukając jednocześnie dla nich domu. Na początku, korzystając z uprzejmości obcego człowieka, trzymałam je na ranczu, które położone było 20 minut drogi, pieszo, od mojego miejsca zamieszkania, dokąd chodziłam dwa razy dziennie, godząc to z moją pracą. Następnie przeniosłam je na działkę ogrodową, którą z braku innych możliwości byłam zmuszona kupić. To miejsce również położone jest o 20 minut pieszej drogi, od mojego miejsca zamieszkania. Odwiedzam, więc psy raz dziennie, wypuszczam wtedy z kojca, w którym przebywają pozostałą część dnia. Kojec ma mniej więcej dwa na trzy metry, w tym mieści się również buda. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie są to odpowiednie i wystarczające warunki bytowe dla dwóch dorosłych i tak żywiołowych psów, dlatego podejmuję próby znalezienia im domu z kochającymi je ludźmi i z wybiegiem.

Pies – AZJA, wiek również około 6 lat, sierść piękna, długa czarna, podpalana, ogon puszysty.

Uwielbiają urozmaicone jedzenie, a najbardziej owoce: wiśnie, czereśnie, jabłka, czyli sezon zbiorów jest Ich ulubionym. Są smakoszami kaszy, mięsa, chleba i właściwie wszystkiego, co tylko dostaną.

Zasługują na szczęście i poczucie bezpieczeństwa.
Są kochane i usłuchane, szybko się uczą.
Uwielbiają ruch i kontakt z naturą, więc najszczęśliwsze byłyby przy domu z ogrodem, sadem lub innym ogrodzonym wybiegiem, byleby były razem …

Dużo przeszły w swoim życiu, ale dzięki temu są WYJĄTKOWE.

Kontakt:
502 125 845 lub meil: marie2009@op.pl

Psy do adopcji

Misiu
11 lat
Więcej
Max
10 lat
Więcej
Max
5 lat
Więcej
Mini
11 lat
Więcej