Bajka

Kolejna podopieczna Fundacja, mieszkanka schroniska w Buku – pełna uroku Bajka – o pięknych oczach i wałeczkowatym tułowiu. Ma ok.3-4 lat – całe życie przed nią. A co ma? NIC – nie należy do nikogo, nie ma własnego kocyka i miski. Ma schroniskowy kojec i budę. I nie ma znaczenia szczęście iż trafiła do Buku, gdzie zwierzaki są szanowane, zaopiekowane, otoczone troską. Ale jest bezdomna – i tego najlepsza schroniskowa opieka nie zastąpi. Najprawdopodobniej jest siostrą Koniaka, którego pokazywaliśmy, odebrana z tego samego miejsca, trzymana w klatce bez kontaktu z otoczeniem tylko w towarzystwie innych psów. Wycofana i nieśmiała, ale zupełnie pozbawiona agresji, będzie bez wątpienia psem jednego Pana tylko trzeba dać jej szansę.
Umie chodzić na smyczy, lubi spacery -najlepiej w towarzystwie psów które zna. Potrzebuje dużo cierpliwości i uczucia, nie jest trudnym psem tylko po prostu zaniedbanym emocjonalnie.
Waga ok. 8 kg, wys. 25 cm.
Czy jest gdzieś miejsce dla takiej uroczej, spragnionej ludzkiej dłoni i ciepła człowieka miejsce. Nie zajmie go dużo. Będzie bardzo się starała. Przełamie wszystkie lęki – dla swego człowieka. Zabierzmy ją ze schroniskowego kojca, prosimy o pomoc w szukaniu domu dla Bajki.Niech jej życie będzie … bajeczne.
Kontakt w sprawie suczki – Tel. 509 628 584

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Żeton
4 lata
Więcej
Misiu
10 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Zuza
10 lat
Więcej
Saba
7 lat
Więcej