Bajka

Kolejna podopieczna Fundacja, mieszkanka schroniska w Buku – pełna uroku Bajka – o pięknych oczach. Ma ok.3-4 lat – całe życie przed nią. A co ma? NIC – nie należy do nikogo, nie ma własnego kocyka i miski.

Bajka dostała na Święta prezent w postaci Domu Tymczasowego.🥰 Przeprowadziła się ze schroniska w Buku do Poznania.😊
Wiadomo…Taki dom nie jest na zawsze, ale daje bardzo bardzo dużo bezdomnym psiakom… kochanego troskliwego człowieka obok, codzienne spacery i miękkie legowisko oraz kanapkę w domu i naukę życia w domowych warunkach.
To teraz prosimy serdecznie o pomoc w znalezieniu naszej małej sunieczce domu stałego. Bardzo bardzo go potrzebuje. A zasługuje na najlepszy dom bez dwóch zdań!
Co możemy o niej napisać?
Bajka to stosunkowo młoda sunia. Życie jej nie rozpieszczało…mówiąc bardzo delikatnie.
Zanim trafiła do bukowskiego schroniska mieszkała w króliczej klatce, w garażu bez dostępu do świata…
Czym sobie zasłużyła na taki los i takie traktowanie?
Mimo tego co ją spotkało to sunia wpatrzona w opiekuna jak w obrazek. Tymczasowa opiekunka mówi o niej, że szczytem jej marzeń to podążanie krok w krok za swoim opiekunem i leżenie na kanapie na tyle blisko, by być cały czas głaskaną. Takie marzenia ma nasza Bajka ❤
Nic więcej do pełni szczęścia jej nie potrzeba.
Ufna, delikatna, oddana, wierna…Taka jest pomimo tego, że do tej pory miała podłe życie i człowieka właściwie nie poznała od dobrej strony.
Dziś Bajeczka chodzi na spacery w towarzystwie dwóch psich towarzyszy z którymi mieszka w domu tymczasowym. Szczególnie upodobała sobie większego kompana, przy jego boku czuje się bezpieczna i troszkę nabiera pewności siebie.🥹
To cudowna i inteligentna sunia. Cicha, wrażliwa, spokojna, czysta. Potrafi załatwiać się na dworze, mimo tego, że do tej pory w domu nie mieszkała.
Będzie idealnym towarzyszem dla stonowanej, dojrzałej osoby. Dobrze byłoby gdyby zamieszkała w spokojnej okolicy. Życie w mieście, gdzie się wiele dzieje nie jest jej jeszcze znane, jeszcze ją będzie przerażało.
Ładnie chodzi na smyczy, jednak na spacerze jest jeszcze płochliwa, wszystko jest dla niej nowe.
Bajka miała już kontakt z kotem, był jej zupełnie obojętny, zgadza się też (jak już wspominaliśmy) z psami i jest jej w ich towarzystwie zwyczajnie raźniej.
Spójrz w oczy Bajeczce, może to Ty jesteś jej człowiekiem? Jeśli nie…pomóż nam o niej opowiedzieć bliskim, znajomym lub udostępnij post. Gdzieś przecież na nią czeka szczęście, prawda? Bardzo chcemy w to wierzyć…😔
Kontakt w sprawie suczki – Tel. 509 628 584

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Fanta
5 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Molly
8 lat
Więcej
Max
10 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Bazyl
13 lat
Więcej