Baksik

Dwa 8 tygodniowe maluszki od bezdomnej suni, chłopaczki szukać zaczynają dla siebie domów. Uratowane przez dobrych ludzi z rury kanalizacyjnej, już odpchlone, odrobaczone – socjalizują się z człowiekiem. Będą niewielkie, na razie ważą ok. 1,6 kg, to dzieciaki pełne psiego uroku ale także wymagające wychowania. Kto zdecyduje się na szczeniaka – musi pamiętać o zsiusianej podłodze (zanim nauczą się do czego służy podkład), do pogryzionych i podrapanych rąk, mebli, butów. Do nocnych pisków i poszczekiwań. Bo to po prostu psie dzieci, które nigdy nie mieszkały w domu. Obecnie czekają na swoje pierwsze szczepienie w przychodni weterynaryjnej w Poznaniu, pod czuła opieką cioć i wujków – ale już zapraszamy do poznawania malców.
Do odbioru po I szczepieniu – z zaznaczeniem, że spacery dopuszczalne są po kwarantannie przypadającej po drugim szczepieniu przeciwko chorobom zakaźnym.
Rudzielec jaśniejszy z dłuższym włosem – Felek. Jest odważniejszy, śmiały, no i głośny. Da sobie chłopak radę w życiu. Istna iskierka radości.
Śniady maluszek z krótszymi uszkami – Baksik. Jest nieśmiały i na razie niestety wycofany i smutny. Na pewno potrzebuje zrozumienia i cierpliwości.
Obecnie trwają próby odłowienia mamusi i zapewnienia jej sterylizacji.
Kontakt w sprawie maluszków:
Tel. ☎️ 609 601 362
Mail. 📧 fdz.animalia@wp.pl

Psy do adopcji

Mini
12 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Lukas
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Filip
5 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Bakuś
9 lat
Więcej