Bazyl

Tego nie robi się psu – każdy zasługuje na szacunek i ochronę. Mówi o tym nie tylko ustawa o ochronie zwierząt ale zwykłe człowieczeństwo. Niestety właścicielowi Bazylka tego zabrakło.😥

BAZYL ma ok. 13-14 lat, to staruszek, którego ostatnie lata życia upływać muszą w schroniskowym kojcu. I pewnie kiedyś w nim odejdzie – bo kto przyjmie do siebie niedowidzącego, żyjącego trochę w swoim świecie bez kontaktu z otoczeniem psiego emeryta. Bazylek jest niezbyt duży, w miarę sprawny, wychodzi na spacery chociaż trzeba nim kierować – skoro niedowidzi, to naturalne. Został odebrany razem z czterema innymi psami z posesji, ma której trzymany był w ciasnej klatce, zostawiony sam sobie.
Takie mam marzenie – żeby koniec życia Bazyla upływał pod znakiem ludzkiej ręki a gdy przyjdzie jego czas – aby miał przy sobie przyjaznego człowieka a nie pusty kojec. Proszę, pomóżcie mi spełnić to marzenie.
Życie Bazylka toczy się w schronisku dla zwierząt w Buku koło Poznania.😥

Proszę pisać na maila podanego niżej 🙏!!
Kontakt w sprawie adopcji :

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Lukas
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Bakuś
9 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Fanta
6 lat
Więcej
Mini
11 lat
Więcej