Bazyl

Tego nie robi się psu – każdy zasługuje na szacunek i ochronę. Mówi o tym nie tylko ustawa o ochronie zwierząt ale zwykłe człowieczeństwo. Niestety właścicielowi Bazylka tego zabrakło.😥

BAZYL ma ok. 13-14 lat, to staruszek, którego ostatnie lata życia upływać muszą w schroniskowym kojcu. I pewnie kiedyś w nim odejdzie – bo kto przyjmie do siebie niedowidzącego, żyjącego trochę w swoim świecie bez kontaktu z otoczeniem psiego emeryta. Bazylek jest niezbyt duży, w miarę sprawny, wychodzi na spacery chociaż trzeba nim kierować – skoro niedowidzi, to naturalne. Został odebrany razem z czterema innymi psami z posesji, ma której trzymany był w ciasnej klatce, zostawiony sam sobie.
Takie mam marzenie – żeby koniec życia Bazyla upływał pod znakiem ludzkiej ręki a gdy przyjdzie jego czas – aby miał przy sobie przyjaznego człowieka a nie pusty kojec. Proszę, pomóżcie mi spełnić to marzenie.
Życie Bazylka toczy się w schronisku dla zwierząt w Buku koło Poznania.😥

Proszę pisać na maila podanego niżej 🙏!!
Kontakt w sprawie adopcji :

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Psy do adopcji

Max
11 lat
Więcej
Mini
12 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Fanta
6 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Bakuś
9 lat
Więcej