Benji

Benji to pies niezwykły. Niezwykły bo ogromnie przypomina vallhunda szwedzkiego, pięknie zbudowany i o świetnym charakterze. Łagodny do człowieka, będzie świetnym towarzyszem wycieczek, wypraw i spacerów. Bardzo tego potrzebuje – ma sporo energii i siedzenie w schroniskowym kojcu nie działa na niego najlepiej. Chodzi na smyczy – niestety trochę ciągnie. Nie bardzo nadaje się też do domu z kotami, gryzoniami a także do gospodarstwa, gdyż został oddany do schroniska ponieważ zagryzł kury. Lubi także nieplanowane wycieczki, czyli nie powinien mieszkać na dworze sam. Widać z naszych obserwacji, że zachowanie czystości w domu nie powinno być dużym problemem. Benji tak po cichu obiecał nam, że gdy znajdzie to swoje miejsce na ziemi będzie bardzo się starał być oddanym przyjacielem. I ja mu wierzę.
Boli nas serce, że tak wspaniały, piękny pies mieszka w schroniskowym kojcu. Benji ma 6 lat i waży ok. 16 kg. Zdrowy, z kompletem szczepień – przed adopcją zostanie wykastrowany.
Może Benji to pies właśnie dla Ciebie? Zobacz jaki jest wspaniały.
Kontakt w sprawie psiaka –
Tel. 509 628 584
Mail – alderaanbordercollies@gmail.com

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Psy do adopcji

Riko
7 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Żeton
5 lat
Więcej
Myszka
2 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Fanta
5 lat
Więcej