Flora

Suczka Flora
Szóstka przepięknych, niewielkich psiaków trafiła pod opiekę Fundacji Animalia i zamieszkała w bukowskim schronisku. Odebrane interwencyjnie z tragicznych warunków, zamarzające na betonowym podłożu, bez kontaktu z człowiekiem – powoli zaczynają zachowywać się jak psie dzieciaki. To młode zwierzaczki, mają około 1-1,5 roku, ważą do 10 kg. Niestety w schroniskowych warunkach bardzo trudno je socjalizować, wygłaskać i wyspacerować – tym bardziej że z uwagi na pandemię wolontariat jest zawieszony.
Pieski są wycofane i dopiero trzeba nauczyć je chodzenia na smyczy. Potrzebują troski i czułości, żeby zapomniały, co przeżyły. Najważniejsze, że nie ma w nich ani odrobiny agresji, tylko strach.

Szukamy dla tej gromadki domów, takich cierpliwych, kochających i doświadczonych. Im szybciej opuszczą kojec schroniska – tym lepiej.

PROSIMY O POMOC – potrzebujemy pilnie środków na ich szczepienie, sterylizację oraz karmę. Nie mamy zupełnie pieniędzy na pomoc dla nich, a przecież nie można było ich zostawić.
Za każdy grosz wpłacony na konto Fundacji z dopiskiem – szóstka z Buku – bardzo dziękujemy i nisko się kłaniamy.
Prosimy też o udostępnianie naszej gromadki.
Kontakt w sprawie psiaków: Paweł – 509 628 584, Małgorzata – 609 601 362

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Psy do adopcji

Toruś
14 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Zefir
10 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Zuza
9 lat
Więcej
Mini
8 lat
Więcej