Gandi

Gandi, niewielki, ogromnie wychudzony piesek ma urodził się około stycznia 2012r. Błąkającego się psiego szkielecika przywieziono do podpoznańskiego schroniska, gdzie w kojcu i budzie miał czekać na swoja szansę. Gdy nadeszły mrozy – Gandi ogromnie cierpiał. Próbował wejść do pomieszczenia magazynowego przy schronisku, starał się, chodząc za człowiekiem – zwrócić jego uwagę, że zimno i źle.
I udało się – postaraliśmy się pomóc Ganusiowi i zabraliśmy go do hotelu, gdzie w cieple, w domowych warunkach będzie czekał na własny dom, dom na zawsze.
Gandi jest uroczy, nieagresywny, dogaduje się z innymi zwierzakami. Ale najważniejszy dla niego jest człowiek. Gandi chce być zawsze tam gdzie on. Jak najbliżej. Zawsze obok, przytulony do człowieka w dzień i w nocy. Nie lubi zostawać sam, jest smutny, ale powoli uczy się, że człowiek wróci z nów będzie można go kochać.
Nie chcemy aby Gandi pokochał tak bardzo obecną opiekunkę, bo wówczas kolejny raz będzie cierpiał. Bardzo szukamy dla pieska domu stałego, człowieka który pozwoli się tak bardzo pokochać, tak po Gandusiowemu, już do końca psiego życia.
Gandi obiecuje, że będzie się bardzo starał.
Piesek ma książeczkę zdrowia i jest wykastrowany.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Żeton
6 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Bakuś
9 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Barry
8 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Fanta
6 lat
Więcej