Gers

Gers był wspaniałym przyjacielem rodziny przez 8 lat. Niestety mieszkają w bloku i właśnie urodziła się córeczka, której pies nie zaakceptował. Jego pobyt stał się dłużej niemożliwy. W najbliższych kilku dniach musimy znaleźć rozwiązanie, bowiem nie ma innej opcji. Jeśli macie możliwość zaoferowania mu godnego życia (uwielbia ludzi, zabawę i powietrze), bardzo proszę, pomóżcie nam.

Co można napisać o psiaku:

1. Gers absolutnie uwielbia dorosłych, ma wielu znajomych, którzy okazjonalnie zajmowali się nim, poza tym w naszym domu bywa naprawdę sporo ludzi i nigdy nie było z nim problemów, gdyż jest bardzo towarzyski. Nie jest karmiony ze stołu, rozumie kolejność jedzenia w grupie, nie sprawia problemów podczas imprez, chociaż szczeka, kiedy padają gole, albo wszyscy się głośno śmieją.

2. NIE LUBI DZIECI niestety… jest bardzo zazdrosny. Podgryzł już naszą maleńką córkę, to jedyny powód dla którego chcemy go oddać.

3. Jest agresywny w stosunku do innych zwierząt i jest to jego jedyna wada.

4. Przeszedł trzymiesięczne szkolenie PT w szkole ABC Piotra Lisieckiego w Poznaniu, wszystkie komendy pamięta i stosuje wyśmienicie. Zdarza mu się jednak ciągnąć na smyczy, jak to owczarkowi.

5. Ma bardzo silną osobowość, co może być i wadą i zaletą. Jest to pies z charakterem, bardzo wesoło usposobiony, uwielbia być na powietrzu i bawić się. Obojętne w co, ze wskazaniem na przeciąganie kija lub sznura i aportowanie.

6. Nigdy nie miał problemów z dysplazją, nie przechodził żadnych operacji, jest pod stałą opieką weterynaryjną, 11.06 został zaszczepiony przeciw wściekliźnie i odrobaczony.

Pies zostanie wydany do nowego domu po podpisaniu umowy adopcyjnej. Zostanie też wykastrowany.

Kontakt:
tel. 608 35 35 31
kloozkha@gmail.com

Psy do adopcji

Mokka
4 lata
Więcej
Borus
6 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Snickers
5 lat
Więcej
Max
5 lat
Więcej