Jamajka

Jamajka wróciła z adopcji w lutym 2013 – niestety okazało się że goni kury i nie da rady jej upilnować. Szkoda – biedna sunia nadal szuka domu.

Jamajka zachowywała się wspaniale w domu, była grzeczna, bawi się z psami, dziećmi ale niestety ma zamiłowanie do żywego drobiu. Właściciele podobno próbowali z tym walczyć ale skapitulowali. W schronisku jest bezproblemowa, bardzo towarzyska, niekłopotliwa. Może mieszkać nawet w mieszkaniu przy zapewnieniu odpowiedniej dawki spacerów.

Do płotu jednego z domów w rejonach Buku w piątek 15.06. przywiązano 2 sunie – w typie wilczastym , ok. 10 miesięczne, takie psie dzieciaki. Trafiły do przytuliska i pod naszą opiekę, ale zanim do tego doszło, do siostrzyczek w nocy z 17.06 na 18.06. dołączyła trzecia. To jakich koszmar – rozmnożony miot który nie znalazł domów, wakacyjne plany w których dla psiaków zabrakło miejsca, czy po prostu zwykła ludzka bezmyślność. W każdym razie trzy dziewusie: Jamajka, Jawa i Jałta szukają domów. Suczki są bardzo przyjacielskie, wesołe, zabawowe, jak to szczeniaki. Potrzebują koniecznie socjalizacji, najlepiej osobno – gdyż dotąd jak widać zawsze były razem – być może pozostawione bez nadzoru. Jednak nie są kłopotliwe – tylko trochę „ogłady” i będą super psiakami. Tyle, że nie mamy gdzie ich zabrać. A szkoda. Są identyczne.

Buk k/Poznania

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Molly
9 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Oreo
7 lat
Więcej
Misiu
11 lat
Więcej
Riko
7 lat
Więcej