Liczi

Liczi – ni to jamnik, ni pinczerek, ot taki sobie zwyczajny kundelek.
Zły człowiek porzucił maleństwo w lesie na pewną śmierć. Dobry, który ją znalazł, zwrócił się do fundacji o pomoc w znalezieniu dla niej domu. Liczi odwiedziła weterynarza i zamieszkała w domu tymczasowym.
Urodziła się około 29 lutego 2012r.. Waży 2,6 kg. Będzie małym psem.
Jest wesołym, rozbrykanym psim dzieciakiem. Dokazuje z psimi kumplami.
Fascynują ją koty, wodzi za nimi rozmarzonym wzrokiem, a kiedy znajdą się w pobliżu niej, zaprasza je do zabawy.
Jest straszną przylepką. Chodzi wszędzie za człowiekiem. Gdy ten usiądzie, sadowi się blisko nóg i kładzie łepek na stopach.
Jest przeszczęśliwa, kiedy weźmie się ją na ręce albo posadzi na kolanach i pogłaszcze.
Liczi jest zdrowa, została odrobaczona. Nie była jeszcze szczepiona (pierwsze szczepienia zostaną wykonane za tydzień), dlatego na razie nie wychodzi na dwór, tylko załatwia się na specjalne psie maty do siusiania. Je namoczoną suchą karmę dla szczeniąt. Śpi grzecznie w kenel-klatce.
Szukamy dla Liczi dobrego domu i odpowiedzialnych właścicieli.

Przy adopcji pieska obowiązuje procedura adopcyjna – zainteresowanym osobom wysyłane są ankiety przedadopcyjne, wolontariusze fundacji spotykają się także z chętnymi osobami, by z nimi porozmawiać. Nowi właściciele podpisują umowę adopcyjną, w której zobowiązują się zapewnić zwierzęciu właściwą opiekę, a także wysterylizować/wykastrować suczkę/psa po osiągnięciu przez nią/niego dojrzałości płciowej.

Psy do adopcji

Misiu
12 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Żeton
6 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Lukas
4 lata
Więcej
Mokka
4 lata
Więcej