Lola

LOLA zwana Lolkiem tudzież Bolkiem i Lolkiem ma około 8 miesięcy w tej chwili. To bardzo żywa, bardzo przyjacielska suczka. Trochę szczeka – ale jak na psa o tym temperamencie naprawdę niewiele.
Pięknie aportuje i generalnie błyskawicznie się uczy wszystkiego. ZERO agresji do psów czy ludzi, dobrze dogaduje się ze wszystkimi psami niezależnie od płci i wielkości (rozpłaszcza się przed każdym), super bawi się z dziećmi. W czasie spacerów czy zabawy z dziećmi to prawdziwy pingpong nie do zdarcia, ale jeśli siedzi w domu, to głownie śpi obok komputera. Ma słabość do kanap i poduszek, uwielbia zabawki.
Najlepiej byłoby, żeby trafiła do mieszkania – nie nadaje się do budy ani do mieszkania na dworze. Poza tym niestety przyzwyczajona jest do włóczenia się samopas i zostawiona sama na parę sekund w ogrodzie zaraz wydostaje się miedzy sztachetami i rusza w trasę. Na spacerze trzyma się osoby, z którą wyszła, bez problemow, jest bardzo posłuszna – zawołana, pędzie natychmiast jak rakieta z uśmiechem od ucha do ucha. Lolusia jest bardzo kontaktowa, przymilna na ogromnie, zalizałaby człowieka na śmierć.

To psi dzieciak, którego dotychczas nie spotkało nic dobrego. A do tego trafiła do przytuliska w Buku i pod naszą opiekę po pogryzieniu przez inne psy.

Idzie zima, idą mrozy – kto da dom maleńkiej, sympatycznej psince.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Oskar
4 lata
Więcej
Bazyl
14 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Benji
7 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Żeton
6 lat
Więcej