Lord

Lord jest imponującym, pięknym psem, wyglądającym jak mieszaniec owczarka szkockiego collie krótkowłosego. Ma około 2,5 roku i niedawno trafił pod opieke Fundacji Animalia.
Znaleziony na przystanku w Łodzi, wychudzony i półprzytomny pies prosił o ratunek. Miał szczęście, gdyż zajęła się nim kochająca zwierzaki osoba – nakarmiła i napoiła odwodnionego i wycieńczonego psa. Następnie Lord kilka godzin spał jak nieprzytomny. Niestety – nie mógł zostać tam na stałe i w piątek 1.10. przyjechał do Poznania. Przebadany przez lekarza wet. pojechał do hotelu dla zwierząt w Poznaniu.
Lord jest psem, mimo wielkości, niezwykle łagodnym. Kocha ludzi, kocha przytulanie – przy człowieku czuje się bezpiecznie. Jednak musiał przeżyć w życiu jakiś koszmar – w jego pachwinie, na łapie i na pysku wynalazłam blizny. Nie pamięta chyba o nich – patrzy głęboko w oczy prosząc o dom, o opiekę, o odrobinę uwagi – o MIŁOŚĆ!

Szukamy na Lorda domu – najlepiej bez zwierząt, choć Lord agresji nie wykazuje. Ale jego chęć zwrócenia uwagi na siebie, jego potrzeba przytulania – mogą powodować zazdrość.
A Lord – pilnie rozgląda się za własnym domem. Fundacji nie stać na długie utrzymywanie Lorda w hotelu – prosimy o pomoc w poszukaniu mu domu na zawsze!!!

Kontakt w sprawie Lordzika:
tel. 609 601 362
mail: fdz.animalia@wp.pl

Psy do adopcji

Borus
6 lat
Więcej
Max
10 lat
Więcej
Riko
7 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Bazyl
13 lat
Więcej