Max

Max – to maleńki piesek w typie maltańczyka. Trafił do nas po doniesieniach pracowników i ochrony placówki leczniczej. Ludzie zgłaszali, że była właścicielka przywiązuje go do słupa pod szpitalem. Zostawiała go tam na kilka godzin bez wody podczas ostatnich upałów.. 🙁 🙁 .

Piesek był bardzo zaniedbany w kwestiach zdrowotnych i pielęgnacyjnych. Jego była pani nie potrafiła zadbać o jego zdrowie i potrzeby. Maxio ma bardzo zaniedbaną infekcje  oka, które na 99% będzie trzeba usunąć, uzębienie w strasznym stanie, skóra poraniona, siersć skołtuniona 🙁 🙁 .

Maxiu to piesek typowo kanapowy 🙂 , jest bardzo absorbujący i potrzebuje wiele uwagi.  Lubi spać w łóżku, chyba takie ma przyzwyczajenia z poprzedniego domu, dogaduje się z innymi psami 🙂 . Była właścicielka świadoma że zaniedbała pieska sama zrzekła się go na rzecz fundacji. Po 7 latach wspólnego życia.

( oczywiście mamy wypełniony i podpisany dokument). Nie osądzajmy bo pani ma sama z sobą problemy i pewnie przerosła ją opieka nad psem. Początkowo szukamy mu domu tymczasowego, który będzie z nim pracował i ułoży go. Chyba, że ktoś się w nim zakocha, będzie chciał zaadoptować i dać mu swój dom na starość. To nasze wielkie marzenie..

Maxio – jest już po operacji oka. Czuje się dobrze 🙂 .

Kontakt:

adopcje.animalia@gmail.com

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Psy do adopcji

Mokka
4 lata
Więcej
Bazyl
14 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Barry
8 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Paco
4 lata
Więcej