Mini

Mini szuka domu! 🙏

Tę piękną sunię czekała marna przyszłość. Po śmierci swojego opiekuna, wraz ze swoim kompanem Misiem, Mini trafiła z miękkiej kapany na podwórze. W budzie i na łańcuchu psiaki miały spędzić resztę swojego życia. Żaden pies nie zasługuje na takie traktowanie… Psie rodzeństwo miało wiele szczęścia, ponieważ wypatrzyła je 10-letnia dziewczynka. Dziecko, które przyjechało na wakacje do dziadków tak przejęło się losem zwierząt, że wraz z mamą organizowało akcję ratunkową. W ten sposób Misiu i Mini trafiły pod opiekę naszej fundacji.

Mini to wyjątkowej urody sunieczka, która szuka kochającej rodziny! Koniecznie Poznań i okolice. Jest naprawdę słodka.
Jej imię dużo o niej mówi, bo Mini to taka maleńka suczka – jakieś 4 kg psa. Sunia uwielbia przytulanie i głaskanie, najchętniej nie schodziła by z kolan człowieka.
Nie toleruje ABSOLUTNIE innych piesków, ani tych małych ani dużych.
Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.
Mini cierpi na lęk separacyjny w związku z tym będzie wymagała wiele uwagi i rozsądnego traktowania, a Pani behawiorystka pomagająca Mini poradzi przyszłym opiekunom jak postępować żeby wspólne życie było miłe i bezproblemowe.
Mini umie zachować się w domu i ładnie chodzi na smyczy.
Mamy nadzieję, że ktoś pokocha Mini, bo to naprawdę fajny psiak i zasługuje na swoją szansę w życiu i na kochającą rodzinę!🙏

Kontakt w sprawie adopcji : 
Mail : adopcje.animalia@gmail.com

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Bakuś
9 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Żeton
6 lat
Więcej
Bazyl
14 lat
Więcej
Borus
7 lat
Więcej