Misiu

Misiu szuka domu!

Tego uroczego psa czekała marna przyszłość. Po śmierci swojego opiekuna, wraz ze swoją siostrą Mini, Misiu trafił z miękkiej kapany na podwórze. W budzie i na łańcuchu psiaki miały spędzić resztę swojego życia. Żaden pies nie zasługuje na takie traktowanie… Psie rodzeństwo miało wiele szczęścia, ponieważ wypatrzyła je 10-letnia dziewczynka. Dziecko, które przyjechało na wakacje do dziadków tak przejęło się losem zwierząt, że wraz z mamą organizowało akcję ratunkową. W ten sposób Misiu i Mini trafiły pod opiekę naszej fundacji.

Misiu to już senior. Ma około 8 lat i waży jakieś 8 kilogramów. Jest bardzo miłym i sympatycznym pieskiem. To typowy kanapowiec – uwielbia towarzystwo ludzi i pieszczoty. Misiu jest wręcz spragniony głaskania i kontaktu z człowiekiem. Akceptuje towarzystwo innych piesków pod warunkiem, że są to suczki. Obecnie psiak przebywa w domu tymczasowym i cierpliwie wypatruje wymarzonych opiekunów. U swego boku ma dwie urocze damy siostrę Mini i sunię w typie owczarka niemieckiego – Borę.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Psy do adopcji

Bora
9 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Zefir
10 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Leya
9 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Zuza
8 lat
Więcej