Misiu

Misiu szuka domu! Tego uroczego psa czekała marna przyszłość. Po śmierci swojego opiekuna, wraz ze swoją siostrą Mini, Misiu trafił z miękkiej kapany na podwórze. W budzie i na łańcuchu psiaki miały spędzić resztę swojego życia. Żaden pies nie zasługuje na takie traktowanie… Psie rodzeństwo miało wiele szczęścia, ponieważ wypatrzyła je 10-letnia dziewczynka. Dziecko, które przyjechało na wakacje do dziadków tak przejęło się losem zwierząt, że wraz z mamą organizowało akcję ratunkową. W ten sposób Misiu i Mini trafiły pod opiekę naszej fundacji.

Proszę Państwa oto Miś – Miś jest bardzo grzeczny dziś 🙂
Tak Misiu jest grzeczny i bardzo miły , trochę nieufny wobec obcych ale jak już kogoś pozna jest bardzo miłym psem . to starszy 8 -letni psiak który uwielbia się przytulać , uwielbia pieszczoty spacerki i zabawy , zgodny z kotami i suczkami .
Misiu cierpi na lęk separacyjny będzie wymagał wiele uwagi i rozsądnego traktowania , nasza Pani behawiorystka poradzi , przyszłym opiekunom Misia jak postępować żeby wspólne życie było miłe i bezproblemowe.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Zuza
9 lat
Więcej
Bora
9 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Roki
11 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Stella
1 rok 7 miesięcy
Więcej