Molly

Molly to delikatna i śliczna czarna sunia w typie cocker spaniela. Ma około 3 lat. Niestety mimo, że taka urocza, kochająca i pogodna – nie zaznała szczęścia. Po wszystkim co ja spotkało – trafiła pod opiekę Fundacji Animalia – w zasadzie w ostatniej chwili. W klinice stwierdzono wysoka gorączkę – ok. 40oC i zapalenie płuc. Jeszcze trochę – bez opieki i leków i Molly mogłaby nie przeżyć.
Teraz leczona, pod opieka lekarzy – przebywa w klinice weterynaryjnej.
Stan Molly się poprawia, leki działają, choć leczenie będzie trwało. Mimo wszystko sunia szuka dla siebie nowego domu. Przyjazna do innych psów, najbardziej uwielbia ludzi. Najchętniej siedziałaby na kolanach przytulona do człowieka. Mimo tego co przeszła – nie przestała ufać. Jeśli jest gdzieś dom gotowy pokochać śliczna Molly – sunia odpłaci psią miłością. Taką na zawsze.
Szukamy także domu tymczasowego, najlepiej na początek bez innych zwierząt (z uwagi na zdrowie suni) – gdzie suczka mogłaby udać się po opuszczeniu kliniki. Koszty pobytu są wysokie, dlatego jak tylko sunia będzie mogła kontynuować leczenie poza kliniką, chcielibyśmy ją zabrać. Niestety nie mamy dokąd.
Śliczna Molly prosi o dom!

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Benji
6 lat
Więcej
Riko
7 lat
Więcej
Misiu
11 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Fanta
5 lat
Więcej