Molly

Maleńka Molly błaga o ratunek. Molly nie jest młoda i na pewno jej życie była trudne, pełne bólu i cierpienia.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/pies-molly-2022

To sunia w typie shih tzu, ma około 8 lat, i przypuszczamy, że spędziła życie w pseudohodowli, w której rodziła tak długo, jak mogła. Gdy okazało, się, że jest poważnie chora, że jej leczenie jest kosztowne, że już nie przyniesie dochodu a tylko straty – została wyrzucona do przyulicznego rowu. Tam znalezioną sunię przyniesiono do bukowskiego schroniska.
Molly jest rzeczywiście poważnie chora, ma ciężka wadę serca, skłonności do omdleń z powodu niedotlenienia, kuleje na łapkę do tego podejrzenie niedoczynności tarczycy. Koszt miesięczny leków to ponad 300 zł. Do tego odpowiednia dieta i oczywiście opieka.
Nie mogła zostać w schroniskowym kojcu – nasza wolontariuszka przyjęła ją do domu tymczasowego – dba jak może, ale ma także własne zwierzaki dlatego nasza fundacyjna Molly prosi o pomoc w zebraniu środków na leczenie i leki.

Suczka regularnie potrzebuje nie tylko leków, ale także badań w tym echa serca.
Walczymy o nią – przeżyła wiele – chociaż te ostatnie lata swego życia niech spędzi bezpieczna, zaopiekowana, tam gdzie nikt jej nie skrzywdzi a każdy będzie kochał. Bo wystarczy spojrzeć w oczy tego sponiewieranego przez człowieka, maleńkiego pieska by zrozumieć że zasłużyła na choć trochę jeszcze szczęścia i uczucia. Błagamy o pomoc – nie dajemy rady z utrzymaniem naszych wszystkich chorych podopiecznych – Molly na opłacenie leczenie i leków na początek potrzebuje ok. 1600 zł.

Za każdy grosik będziemy bardzo bardzo wdzięczni.

Wszelkie informacje na temat Molly:
Tel. 509 628 584 Mail. alderaanbordercollies@gmail.com

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Żeton
4 lata
Więcej
Bora
11 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Jimmy
2 lata
Więcej
Mini
10 lat
Więcej