Nano

W trakcie leczenia. Zbieramy obecnie środki na jego operację.
—> https://www.ratujemyzwierzaki.pl/nano
Nano, Mikro, Una i Ira trafiły pod opiekę Fundacji jako 2 tygodniowe maluszki razem z mama Blacky. Pierwsze tygodnie spędziły w klinice weterynaryjnej a obecnie czekają na własne domy w domu tymczasowym w okolicach Poznania. Są już odrobaczone, same ładnie jedzą i niebawem, po pierwszym szczepieniu będą gotowe do adopcji. Ich tata, Snickers także pod opieką Fundacji i razem z Black mieszka w hotelu dla psów. Maluszki są bardzo do niego podobne.
Psiaki jak urosną będą niewielkie, ich mama jest wielkości jamnika. Socjalizują się z dziećmi oraz z kotami. Bawią i zachowują jak typowe szczeniaki – szukają odpowiedzialnych odmów, ludzi, którzy zdają sobie sprawę z problemów jakie niesie za sobą wychowanie szczeniaka.
2 psiaki i 2 sunie Czekaja na domy.
Nano jest najmniejszy, po powrocie z kliniki w wieku niewiele ponad 5 tygodni ważył 600 g. Ma przepuklinę która musi być operowana, co przy takim maleństwie stwarza ryzyko. Mamy jednak nadzieję, że operacja się uda, bo Nano – nasz mikrusek lubi zabawy, jest przebojowy, ma apetyt i ogromną wolę życia.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Barry
8 lat
Więcej
Mokka
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Fanta
6 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Żeton
6 lat
Więcej