Olenka

Olenka do Poznania trafiła przez dziejową zawieruchę, na której opłakane, straszne skutki przyszło nam wszystkim bezsilnie patrzeć… Mieszkała w przytulisku działającym przy zoo w Kijowie. Jej opiekunowie postanowili wysłać ją do Polski, w transporcie z innymi zwierzakami, w nadziei, że uratują jej w ten sposób życie, że dadzą jej szansę na bycie szczęśliwą i kochaną. Olenka przyjechała więc do nas, a my bardzo staramy się nie zawieść zaufania, jakim nas obdarzono. Szukamy więc dla Olenki dobrego domu, domu na zawsze.

Olenka to suczka średniej wielkości (waży 20 kilo). Jest młodym pieskiem, ma około 2-3 lat.

Ten piesek jest czystą, ufną radością. Olenka ufa ludziom tak po prostu, od razu. Każdego wita radośnie i wylewnie. Bardzo się cieszy z towarzystwa, z każdych odwiedzin. Jest przylepna, tulaśna, przesłodka w swojej nieustannej pogodzie ducha i wesołości.

Jest żywym pieskiem, wiercipiętą i ciekawskim stworzeniem, jednak przy tej żywiołowości potrafi też zachowywać się spokojnie. Jest grzeczna. No może pomijając zwyczaj skakania na człowieka przy powitaniuJ. Nad tym trzeba by popracować.

Olenka uwielbia spacery, także te długie. Ładnie chodzi na smyczy. Przechadzka z nią to naprawdę przyjemność. Idzie grzecznie, nie ciągnie, nikogo nie zaczepia. Merda ogonem bezustannie, demonstrując swój pełen życzliwości stosunek do świata i ludzi. To bardzo pozytywny piesek. Jest nastawiona przychylnie także do innych psów (przyznajemy, że nie wiemy jak z kotami).

Mamy wrażenie, że Olenka jeszcze niedawno miała dom. Nie bała się wejść do budynku. Nie bała się wejść po długich, krętych schodach. Wiedziała, co to legowisko, obroża, szelki i smycz. To piesek z miasta i to widać. Nie boi się miejskiego zgiełku, samochodów, tramwajów, hałasu.

Może zamieszkać zarówno w mieszkaniu, jak i domu z ogrodem.

Prosimy o przemyślane decyzje.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Filip
3 lata
Więcej
Riko
4 lata
Więcej
Guciu
13 lat
Więcej
Mini
10 lat
Więcej