Riko

Bardzo prosimy o pomoc w zbiórce Riko! 🙏🙏🙏
Riko to kolejny i to nie ostatni z naszych nowych podopiecznych wymagający kosztownych zabiegów. 🙁
❗ https://www.ratujemyzwierzaki.pl/pies-riko ❗
Koszt samej operacji to 5000 zł. Plus pobyt w szpitalu 500 zł. Do tego dochodzi rehabiliacja i bieżnia wodna, wieć pewnie jeszcze będzie z tego konkretny rachunek. 🙁 Przy okazji bardzo prosimy o DOM TYMCZASOWY dla Riko❗🙏 Psiak jest bardzo emocjonalny, szybko przywiązuje się do lekarzy w klinice czy rehabilitantów.
Dlatego szukamy mu cierpliwego i opiekuńczego domu tymczasowego lub stałego, by ktoś mógł go otoczyć należytą opieką i zostać jego prywatnym oczkiem w głowie.
A oto historia naszego małego Riko.
Riko to kilkuletni pies, który trafił pod nasze skrzydła, w najtrudniejszym dla siebie momencie – gdy wypadły mu dwa dyski.
Przyjęliśmy go, żeby walczyć o jego życie.
Został natychmiast zoperowany i teraz dochodzi do siebie.
Operacja kosztowała 5 tys. złotych więc jeszcze raz prosimy pomóżcie nam zebrać na jej opłacenie, bo życie Riko jest tego warte bez dwóch zdań! Riko jest cudownym jamnikowatym psiakiem, który obecnie ma niewładne tylnie łapki.
Na ten moment sam robi kupę, z siusianiem trzeba mu jeszcze pomagać, z czego nie jest zadowolony. Riko przechodzi teraz rehabilitację, ćwiczy też na bieżni wodnej.
Przy okazji dziękujemy z całego serca ekipie z Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej w Poznaniu, a w szczególności Pani dr Weronice Gruss, że podjęli się opieki nad psem i od początku partycypują w walce o jego powrót do życia i sprawności. ❤
Wierzymy, że wspólnymi siłami uda się przywrócić mu sprawność, bo radość do życia i miłość do świata już ma!
Z dobrych i najnowszych wieści możemy jeszcze napisać, że Riko zaczyna znów sam siusiać, co jest bardzo ważne dla nas, bo wtedy nie potrzeba mu w tym pomagać. Taka mała rzecz, a cieszy wszystkich niesłychanie. Sikający pies … kto by pomyślał …😉
Ostatnio zaskoczył wszystkich, bo podczas rehabilitacji użył prawej tylnej łapki!
Nie chwalmy dnia przed zachodem słońcu, ale to bardzo pozytywny sygnał, miejmy nadzieję, że chłopak go powtórzy jeszcze! ❤
Jeszcze raz bardzo Was prosimy o pomoc dla niego w zbiórce i w poszukiwaniu domu! 🙏🙏🙏
❗ https://www.ratujemyzwierzaki.pl/pies-riko ❗
Riko po operacji chodzi tak jak na tym FILMIE dlatego konieczna jest rehablitacja.
A tu możecie podejrzeć jak wygląda Riko na bieżni wodnej – FILM NR 1 i FILM NR 2.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Psy do adopcji

Bora
11 lat
Więcej
Olenka
2 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Zefir
11 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Zuza
10 lat
Więcej