Snickers

Snickers – przyjechał do nas ze schroniska, które miało nienajlepszą opinie i chyba dzięki temu wygrał szansę na lepsze życie 😉.

Ma około 5-ciu lat, jest niewielkich rozmiarów, przepięknym psem.

Początek u nas był dla niego trudny, chował się w budzie, chciał po prostu zniknąć. Po jakimś czasie zaczął biegać na wybiegu z innymi psami i okazało się, że bardzo lubi ich towarzystwo. Tygodniami nie chciał dać się namówić na wyjście poza teren schroniska, więc pierwsze spacery były dla niego wielkim stresem. Jednak bardzo szybko przekonał się, że potrafią być one przyjemne. Dziś z daleka wypatruje wolontariuszy i skaczę w kojcu z nadzieją, że zostanie zauważony i wyprowadzony.😊

Snickers jest psem płochliwym – w niektórych sytuacjach potrafi wpaść w panikę, będzie więc potrzebował spokojnego i uważnego opiekuna. W centrum miasta, gdzie jest bardzo gwarno i zbyt dużo bodźców może się nie odnaleźć. Na pewno byłoby mu dużo łatwiej w towarzystwie innego, zrównoważonego psa – domownika. Na spacerach – kiedy idzie z drugim psiakiem bardzo podpatruje jego zachowanie. Uwielbia tropić i kopać!  😊. Na łące kiedy ma taką możliwość oddaje się temu zajęciu z wielkim zaangażowaniem.

Psinka bardzo lubi głaskanie po brzuszku. Z kotami myślimy, że powinien się dogadać.

Kto podaruje Snickersowi dom – zyska oddanego, cudownego i wesołego kompana. ❤ Znajduje się w bukowskim schronisku, około 30 km od Poznania.

Tel: 509 628 584

Mail : alderaanbordercollies@gmail.com

Psy do adopcji

Mini
11 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Oreo
7 lat
Więcej
Riko
7 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Oskar
4 lata
Więcej