Teoś

Tego nie robi się staremu psu.
Biedny, zagubiony, zapomniany Teoś błąkał się po wsi – jednak nikt go nie szukał, nikt nie chciał a i opieki dobrej nie miał, co po jego stanie widać. Bo po co komu kłopot – stary pies, problemy… kiedy może w domu już nowszy model.
Teoś ma ok. 12-14 lat, to staruszek choć w dobrej kondycji, nadal może dużo spacerować . Doskonały towarzysz dla starszej osoby – ale przecież nie tylko, spokojny, uwielbiający pieszczoty i kontakt z ludźmi. Za towarzystwem innych psów w schronisku nie przepada i nie jest mu ono potrzebne. Dlatego mieszka samotnie, sam spaceruje na części wybiegu i jedynie wizyty wolontariuszy wprowadzają radość w stare serduszko Teosia.
Dramat staruszka – samotność w ostatnich latach życia, odejście w bezdomności, w schroniskowym kojcu. A on tak się garnie do życia, do człowieka. Wystarczy spojrzeć w oczy spoglądające z Teosiowego pysia zza schroniskowych krat. Czy naprawdę nigdzie nie znajdzie się mały kącik dla spragnionego miłości małego pieska.
Nie możesz pomóc? Udostępnij. Niech zobaczy Teosia jak najwięcej osób. Czeka na swojego człowieka w bukowskim schronisku.

Psy do adopcji

Borus
6 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Benji
7 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Lukas
4 lata
Więcej
Mini
11 lat
Więcej