1% podatku – wielka siła małych gestów!

Bardzo dziękujemy portalowi https://medsowa.pl/ za wybór naszej fundacji jako jednej z tych, których działalność doceniają i polecają jako organizację pożytku publicznego.

1% to taka cegiełka, która pomaga budować lepszy świat. Możliwość przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych w corocznym zeznaniu podatkowym, na rzecz wybranej Organizacji Pożytku Publicznego (OPP), istnieje od 2004 r. 

Ty decydujesz – możesz wesprzeć organizację, której cele są dla Ciebie ważne, albo 1% Twojego podatku zostanie w budżecie państwa. 

Więcej na temat 1 % oraz sposobów przekazania i innych form pomocy możecie przeczytać w artykule https://medsowa.pl/a/1-podatku-wielka-sila-malych-gestow do którego lektury gorąco zapraszamy!

I przy okazji bardzo prosimy o Wasz 1 % dzięki któremu możemy dalej pomagać! Dziękujemy!

Fundacja dla Zwierząt Animalia KRS: 0000248335

Aktualności

30 lipca 2021
KEJTRÓWKA 2021 – ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
Serdecznie zapraszamy wszystkich na wspaniałą imprezę już w ten weekend! „Kejtrówka 2021” wraz z zawodami pn. „Latające psy”. Kiedy i…
Czytaj więcej
1 lipca 2021
1 lipca – Międzynarodowy Dzień Psa.
Dziś 1 lipca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Psa! Psa, który jest najlepszym przyjacielem człowieka. Psa, którego przysłowiowa wierność i oddanie jest…
Czytaj więcej
29 czerwca 2021
Wakacyjna Pomoc dla Animalii!
Lato trwa na całego, a my z jeszcze większą energią realizujemy projektyz myślą o Zwierzętach. W każdy z nich warto…
Czytaj więcej