ANIMALIÓWKA I – już po imprezie. Było wspaniale

Nasza Animaliówka zakończona. Możemy teraz krótko ją podsumować.
Na początek – wszystkim uczestnikom, wszystkim którzy ze swoimi czwroronogami i bez nich bawili się z nami – pięknie DZIĘKUJEMY. Dzięki Państwa obecności impreza była, jak sądzimy, udana i ciekawa.
Można obejrzeć ja tutaj

A to tylko krótki wycinek tego, co się działo. Atmosfera dopisała, pogoda była wspaniała. Humory także. Nasze pokazy: szkolenia psiaków, frisbee – cieszyły się powodzeniem i bardzo się podobały. Lek wet. Karolina Jęczeń z gabinetu Na Polance oraz zoopsycholog Lidia Rychlewska udzielały porad i naprawdę miały co robić.
Wolne chwile przeznaczylismy na przedstawianie psiaków które szukały domków: były z nami Łania i Rudolf oraz tych, które przywiozły swoich właścicieli aby się nimi pochwalić.

Konkurs psiej pieknosci zgromadził takie cuda, że komisja w składzie: Lidia Rychlewska, Dorota Kulesza i prowadząca Klaudia Tomcazk – Łątkowska nie miały łatwego zadania:
Ostatecznie konkurs wygrał psiak o imieniu Browar a II miesjce zajęła fundacyjna Flicka, prezentowana przez Kingę.

Sporo najmłodszych uczesntików pikniku wzięło udział w rysunkowym konkursie. Konkurs prowadzilismy w 2 kategoriach wiekowych: do lat 6 i od 7 – 10 lat.
Przewodniczącą konkursu była artysta plastyk Małgorzata Wojkiewicz, a pomagała jej w prowadzeniu konkursu i ocenie Agnieszka Galica – nasza wolontariuszka.
W konklursie dzieci młodszych wyniki wygladają następujaco:
I m. Nadia Michalik lat 5
II m – Weronika Błotna lat 5
III m – Paweł Pielin lat 5
W konkursie dzieci starszych wyniki wyglądały następujaco:
I m – Maja Gołębiowska – lat 10
II m – Anastazja Figuła – lat 8
III m – JUlita Kajdan lat 8.
Zwycięscy malarze zostali nagrodzeni.
Pięknie dziękujemy za udział – niebawem na naszej stronie będzie można obejrzeć zwycięskie prace.

Punktem kulminacyjnym na który czekalismy najbardziej – była Parada Animaliowców, w której wzięło udział 17 adoptowanych z naszej Fundacji psów ze swoimi opiekunami. Przy dźwiękach Marsza radetzkiego Johanna Straussa na wybiegu defilowały przepiękne i szczęśliwe, kiedyś bezdomne, porzucone i okaleczone – Animaliowe psy:Juna, Suzi, Jersey, Lord, Strzałka, kama, Maksiu, Flicka, Pchełka, Riko, Guzik, Kadi, Batumi, Abba, Kapsel, Sali, Skubi.
A nam – kręciły się w oczach wielkie ŁZY – łzy szczęścia – nawet prowadzącej paradę Klaudii głos drżał ze wzruszenia. Dla takich chwil naprawdę warto!!!!

Dziękujemy w tym miejscu ogromnie raz jeszcze Panujanuszowi Duszyńskiemu, gospodarzowi terenu Nad Rusałką za udostepnienie miejsca, ogromną zyczliwość i pomoc w trakcie przygotowania imnprezy i w trakcie jej trwania.
Dziękujemy Panim Markowi i Karolowo – za nagłosnienie i za obecność przez cała imprezę.
Dziękujemy zespołom" P. Tadeuszowi i zespołowi Nemezis, zespołom Alpha Dog i MARGINES za to, że swoją muzyką uświetnili nasz piknik.
Bardzo dziękujemy Aeroklubowi Poznańskiemu – za uatrakcyjnienie pikniku poprzez możliwość skorzystania z windy balonowej. Nisko sie kłaniamy.
Dziękujemy Karolinie Jęczeń i gabinetowi Weterynaryjnemu Na Polance – zawsze nam pomagacie! Dziekujemy też Lidii Rychlewskiej i ekipie DogMasters – za fachowe porady i pokaz.
Oraz ekipie która przygotowała wspaniały pokaz frisbee – Wasze psy są rewelacyjne.
Na koniec – dziękuję WAM – moi kochani, niepowtarzalni i jedyni WOLONTARIUSZE FUNDACJI. Nigdy bez Waszego wielkiego zaangażowania, pomocy, bez waszego wspierania mnie w chilach gdy wątpiłam, bez Waszej ciężkiej pracy – nie udałoby się.
Jesteście WIELCY!!!

http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/1063933,piknik-z-psem-nad-rusalka-zdjecia-wideo,id,t.html

Aktualności

19 sierpnia 2023
Nie porzucaj! Zabierz zwierzaka na wakacje!
Wakacje to czas wyjazdów we wszystkie zakątki Polski i Europy. Okres leniuchowania na plaży, górskich wędrówek i zwiedzania. Niestety jest…
Czytaj więcej
17 sierpnia 2023
Nie zostawiaj pupila w samochodzie!
Wakacje w pełni, to idealny czas na wycieczki samochodowe z czworonogiem w różne zakątki kraju. Auto, z jednej strony, to bardzo wygodny środek transportu,…
Czytaj więcej
17 sierpnia 2023
Akcja sterylizacja!
Co roku, na wiosnę, fundacyjną skrzynkę mailową i profile w social mediach zalewają zgłoszenia od ludzi, którzy znaleźli kotkę ze świeżo narodzonymi…
Czytaj więcej