ANIMALIÓWKA I – już po imprezie. Było wspaniale

Nasza Animaliówka zakończona. Możemy teraz krótko ją podsumować.
Na początek – wszystkim uczestnikom, wszystkim którzy ze swoimi czwroronogami i bez nich bawili się z nami – pięknie DZIĘKUJEMY. Dzięki Państwa obecności impreza była, jak sądzimy, udana i ciekawa.
Można obejrzeć ja tutaj

A to tylko krótki wycinek tego, co się działo. Atmosfera dopisała, pogoda była wspaniała. Humory także. Nasze pokazy: szkolenia psiaków, frisbee – cieszyły się powodzeniem i bardzo się podobały. Lek wet. Karolina Jęczeń z gabinetu Na Polance oraz zoopsycholog Lidia Rychlewska udzielały porad i naprawdę miały co robić.
Wolne chwile przeznaczylismy na przedstawianie psiaków które szukały domków: były z nami Łania i Rudolf oraz tych, które przywiozły swoich właścicieli aby się nimi pochwalić.

Konkurs psiej pieknosci zgromadził takie cuda, że komisja w składzie: Lidia Rychlewska, Dorota Kulesza i prowadząca Klaudia Tomcazk – Łątkowska nie miały łatwego zadania:
Ostatecznie konkurs wygrał psiak o imieniu Browar a II miesjce zajęła fundacyjna Flicka, prezentowana przez Kingę.

Sporo najmłodszych uczesntików pikniku wzięło udział w rysunkowym konkursie. Konkurs prowadzilismy w 2 kategoriach wiekowych: do lat 6 i od 7 – 10 lat.
Przewodniczącą konkursu była artysta plastyk Małgorzata Wojkiewicz, a pomagała jej w prowadzeniu konkursu i ocenie Agnieszka Galica – nasza wolontariuszka.
W konklursie dzieci młodszych wyniki wygladają następujaco:
I m. Nadia Michalik lat 5
II m – Weronika Błotna lat 5
III m – Paweł Pielin lat 5
W konkursie dzieci starszych wyniki wyglądały następujaco:
I m – Maja Gołębiowska – lat 10
II m – Anastazja Figuła – lat 8
III m – JUlita Kajdan lat 8.
Zwycięscy malarze zostali nagrodzeni.
Pięknie dziękujemy za udział – niebawem na naszej stronie będzie można obejrzeć zwycięskie prace.

Punktem kulminacyjnym na który czekalismy najbardziej – była Parada Animaliowców, w której wzięło udział 17 adoptowanych z naszej Fundacji psów ze swoimi opiekunami. Przy dźwiękach Marsza radetzkiego Johanna Straussa na wybiegu defilowały przepiękne i szczęśliwe, kiedyś bezdomne, porzucone i okaleczone – Animaliowe psy:Juna, Suzi, Jersey, Lord, Strzałka, kama, Maksiu, Flicka, Pchełka, Riko, Guzik, Kadi, Batumi, Abba, Kapsel, Sali, Skubi.
A nam – kręciły się w oczach wielkie ŁZY – łzy szczęścia – nawet prowadzącej paradę Klaudii głos drżał ze wzruszenia. Dla takich chwil naprawdę warto!!!!

Dziękujemy w tym miejscu ogromnie raz jeszcze Panujanuszowi Duszyńskiemu, gospodarzowi terenu Nad Rusałką za udostepnienie miejsca, ogromną zyczliwość i pomoc w trakcie przygotowania imnprezy i w trakcie jej trwania.
Dziękujemy Panim Markowi i Karolowo – za nagłosnienie i za obecność przez cała imprezę.
Dziękujemy zespołom" P. Tadeuszowi i zespołowi Nemezis, zespołom Alpha Dog i MARGINES za to, że swoją muzyką uświetnili nasz piknik.
Bardzo dziękujemy Aeroklubowi Poznańskiemu – za uatrakcyjnienie pikniku poprzez możliwość skorzystania z windy balonowej. Nisko sie kłaniamy.
Dziękujemy Karolinie Jęczeń i gabinetowi Weterynaryjnemu Na Polance – zawsze nam pomagacie! Dziekujemy też Lidii Rychlewskiej i ekipie DogMasters – za fachowe porady i pokaz.
Oraz ekipie która przygotowała wspaniały pokaz frisbee – Wasze psy są rewelacyjne.
Na koniec – dziękuję WAM – moi kochani, niepowtarzalni i jedyni WOLONTARIUSZE FUNDACJI. Nigdy bez Waszego wielkiego zaangażowania, pomocy, bez waszego wspierania mnie w chilach gdy wątpiłam, bez Waszej ciężkiej pracy – nie udałoby się.
Jesteście WIELCY!!!

http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/1063933,piknik-z-psem-nad-rusalka-zdjecia-wideo,id,t.html

Aktualności

16 maja 2024
Pomocna dłoń od Darczyńców
Kolejny zaangażowany Darczyńca postanowił dołączyć do grona firm, które nas wspierają.Serdecznie dziękujemy i ślemy pozdrowienia Sklepowi ROYAL SHOP. Wspólnie możemy…
Czytaj więcej
24 kwietnia 2024
18-ste urodziny Fundacji dla zwierząt Animalia!
Kochani! Animalia kończy 18 lat!To już AŻ 18 lat pomagania zwierzętom!!! Bądźcie tego dnia z nami! Świętujmy razem! Zapraszamy wszystkich…
Czytaj więcej
12 lutego 2024
Masz niepotrzebne książki? Przekaż je nam i pomóż naszym podopiecznym!
Kochani! Planujemy kolejną edycję stacjonarnego bazarku różności na rzecz podopiecznych naszej fundacji i mamy do Was prośbę. Jeżeli macie książki,…
Czytaj więcej