ANIMALIÓWKA I – już po imprezie. Było wspaniale

Nasza Animaliówka zakończona. Możemy teraz krótko ją podsumować.
Na początek – wszystkim uczestnikom, wszystkim którzy ze swoimi czwroronogami i bez nich bawili się z nami – pięknie DZIĘKUJEMY. Dzięki Państwa obecności impreza była, jak sądzimy, udana i ciekawa.
Można obejrzeć ja tutaj

A to tylko krótki wycinek tego, co się działo. Atmosfera dopisała, pogoda była wspaniała. Humory także. Nasze pokazy: szkolenia psiaków, frisbee – cieszyły się powodzeniem i bardzo się podobały. Lek wet. Karolina Jęczeń z gabinetu Na Polance oraz zoopsycholog Lidia Rychlewska udzielały porad i naprawdę miały co robić.
Wolne chwile przeznaczylismy na przedstawianie psiaków które szukały domków: były z nami Łania i Rudolf oraz tych, które przywiozły swoich właścicieli aby się nimi pochwalić.

Konkurs psiej pieknosci zgromadził takie cuda, że komisja w składzie: Lidia Rychlewska, Dorota Kulesza i prowadząca Klaudia Tomcazk – Łątkowska nie miały łatwego zadania:
Ostatecznie konkurs wygrał psiak o imieniu Browar a II miesjce zajęła fundacyjna Flicka, prezentowana przez Kingę.

Sporo najmłodszych uczesntików pikniku wzięło udział w rysunkowym konkursie. Konkurs prowadzilismy w 2 kategoriach wiekowych: do lat 6 i od 7 – 10 lat.
Przewodniczącą konkursu była artysta plastyk Małgorzata Wojkiewicz, a pomagała jej w prowadzeniu konkursu i ocenie Agnieszka Galica – nasza wolontariuszka.
W konklursie dzieci młodszych wyniki wygladają następujaco:
I m. Nadia Michalik lat 5
II m – Weronika Błotna lat 5
III m – Paweł Pielin lat 5
W konkursie dzieci starszych wyniki wyglądały następujaco:
I m – Maja Gołębiowska – lat 10
II m – Anastazja Figuła – lat 8
III m – JUlita Kajdan lat 8.
Zwycięscy malarze zostali nagrodzeni.
Pięknie dziękujemy za udział – niebawem na naszej stronie będzie można obejrzeć zwycięskie prace.

Punktem kulminacyjnym na który czekalismy najbardziej – była Parada Animaliowców, w której wzięło udział 17 adoptowanych z naszej Fundacji psów ze swoimi opiekunami. Przy dźwiękach Marsza radetzkiego Johanna Straussa na wybiegu defilowały przepiękne i szczęśliwe, kiedyś bezdomne, porzucone i okaleczone – Animaliowe psy:Juna, Suzi, Jersey, Lord, Strzałka, kama, Maksiu, Flicka, Pchełka, Riko, Guzik, Kadi, Batumi, Abba, Kapsel, Sali, Skubi.
A nam – kręciły się w oczach wielkie ŁZY – łzy szczęścia – nawet prowadzącej paradę Klaudii głos drżał ze wzruszenia. Dla takich chwil naprawdę warto!!!!

Dziękujemy w tym miejscu ogromnie raz jeszcze Panujanuszowi Duszyńskiemu, gospodarzowi terenu Nad Rusałką za udostepnienie miejsca, ogromną zyczliwość i pomoc w trakcie przygotowania imnprezy i w trakcie jej trwania.
Dziękujemy Panim Markowi i Karolowo – za nagłosnienie i za obecność przez cała imprezę.
Dziękujemy zespołom" P. Tadeuszowi i zespołowi Nemezis, zespołom Alpha Dog i MARGINES za to, że swoją muzyką uświetnili nasz piknik.
Bardzo dziękujemy Aeroklubowi Poznańskiemu – za uatrakcyjnienie pikniku poprzez możliwość skorzystania z windy balonowej. Nisko sie kłaniamy.
Dziękujemy Karolinie Jęczeń i gabinetowi Weterynaryjnemu Na Polance – zawsze nam pomagacie! Dziekujemy też Lidii Rychlewskiej i ekipie DogMasters – za fachowe porady i pokaz.
Oraz ekipie która przygotowała wspaniały pokaz frisbee – Wasze psy są rewelacyjne.
Na koniec – dziękuję WAM – moi kochani, niepowtarzalni i jedyni WOLONTARIUSZE FUNDACJI. Nigdy bez Waszego wielkiego zaangażowania, pomocy, bez waszego wspierania mnie w chilach gdy wątpiłam, bez Waszej ciężkiej pracy – nie udałoby się.
Jesteście WIELCY!!!

http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/1063933,piknik-z-psem-nad-rusalka-zdjecia-wideo,id,t.html

Aktualności

13 stycznia 2023
Kalendarz charytatywny 2023 Adoptuj mnie!
Nasz kalendarz, który cały czas gorąco polecamy Waszej uwadze (link poniżej) nie wydarzyłby się bez Sponsorów!  Dziś szczególne podziękowania ślemy…
Czytaj więcej
6 stycznia 2023
Fundacja dla Zwierząt Animalia – mamy już 17 lat!
04 stycznia 2006 r. w pewien zimowy dzień w Poznaniu, z inicjatywy ośmiu osób będących wolontariuszami w jednym z małych…
Czytaj więcej
23 grudnia 2022
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
Kochani, to już ten czas  Święta Bożego Narodzenia! Dziękujemy bardzo wszystkim za kolejny wspólny rok   Wolontariuszom, Darczyńcom i wszystkim Przyjaciołom Fundacji…
Czytaj więcej