Coroczna Kejtrówka – Poznań, Cytadela 27-28.06.2015

Zapraszamy wszystkich miłośników psiaków na doroczną imprezę Dog Chow połączoną z nasza poznańską Kejtrówką. Impreza odbędzie się na Cytadeli w Poznaniu w dniach 27-28.06.2015r w godzinach 10.00 do 18.00. Nasza Fundacja kolejny już raz będzie tam ze swoim stoiskiem.
Warto odwiedzić Cytadelę – mamy nadzieje, że pogoda dopisze – zapowiada się ciekawa zabawa, konkursy, pokazy i sporo wrażeń.

Już po imprezie. Pogoda w miarę dopisała, a jak widać na jednym ze zdjęć – wymagała ochłody, co w misce do pojenia psiaków szybko wykorzystał gość naszego stoiska.
Jak co roku odwiedziło nas kilkoro naszych podopiecznych, prowadząc na drugim końcu smyczy swoich właścicieli.
Był Reksio – pozujący nam do zdjęcia i nigdy nie mający dosyć głaskania, Malwinka z kolega borderkiem, Nika, Remi, jak zwykle Elvis- Stefanek – jeśli pominęłam kogoś bardzo przepraszam. Imiona czasami są zmienione i cos umyka.
Głaszcząc, oglądając naszych podopiecznych najlepiej można się przekonać – że warto pomagać… że gdyby nie pomoc Fundacji nie miałyby takiego raju.
Dziękujemy za domy dla nich.

A nasze stoisko z duma reprezentowała czworonożna wolontariuszka – wspaniała afganka Asala i jej młodszy kolega Zardin – pod opieka Wiktorii. Było na co popatrzeć.

Aktualności

12 lutego 2024
Masz niepotrzebne książki? Przekaż je nam i pomóż naszym podopiecznym!
Kochani! Planujemy kolejną edycję stacjonarnego bazarku różności na rzecz podopiecznych naszej fundacji i mamy do Was prośbę. Jeżeli macie książki,…
Czytaj więcej
18 stycznia 2024
Pożegnanie.
Z niewyobrażalnym żalem i rozdartym sercem informujemy, że w dniu 14 stycznia 2024 r. odszedł jeden z założycieli Fundacji dla…
Czytaj więcej
5 stycznia 2024
To już 18 rocznica powstania naszej fundacji!
Kochani! Wczoraj Fundacja dla Zwierząt Animalia skończyła 18 LAT!!!Możecie w to uwierzyć? Bo my nie!  Dokładnie 18 lat temu, 4…
Czytaj więcej