Coroczna Kejtrówka – Poznań, Cytadela 27-28.06.2015

Zapraszamy wszystkich miłośników psiaków na doroczną imprezę Dog Chow połączoną z nasza poznańską Kejtrówką. Impreza odbędzie się na Cytadeli w Poznaniu w dniach 27-28.06.2015r w godzinach 10.00 do 18.00. Nasza Fundacja kolejny już raz będzie tam ze swoim stoiskiem.
Warto odwiedzić Cytadelę – mamy nadzieje, że pogoda dopisze – zapowiada się ciekawa zabawa, konkursy, pokazy i sporo wrażeń.

Już po imprezie. Pogoda w miarę dopisała, a jak widać na jednym ze zdjęć – wymagała ochłody, co w misce do pojenia psiaków szybko wykorzystał gość naszego stoiska.
Jak co roku odwiedziło nas kilkoro naszych podopiecznych, prowadząc na drugim końcu smyczy swoich właścicieli.
Był Reksio – pozujący nam do zdjęcia i nigdy nie mający dosyć głaskania, Malwinka z kolega borderkiem, Nika, Remi, jak zwykle Elvis- Stefanek – jeśli pominęłam kogoś bardzo przepraszam. Imiona czasami są zmienione i cos umyka.
Głaszcząc, oglądając naszych podopiecznych najlepiej można się przekonać – że warto pomagać… że gdyby nie pomoc Fundacji nie miałyby takiego raju.
Dziękujemy za domy dla nich.

A nasze stoisko z duma reprezentowała czworonożna wolontariuszka – wspaniała afganka Asala i jej młodszy kolega Zardin – pod opieka Wiktorii. Było na co popatrzeć.

Aktualności

5 czerwca 2023
Kocie drzwi otwarte. Zapraszamy 10 – 11 czerwca.
Wiemy, że wielu z Was, obserwujących naszego FB, myśli o adopcji kota lub kotów, ale waha się i odkłada podjęcie…
Czytaj więcej
22 maja 2023
Akcja edukacyjna we współpracy z Poznańskim Prestiżem.
Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że zaczęliśmy niedawno współpracę z magazynem Poznański prestiż! Dziękujemy pięknie Redaktor Naczelnej magazynu, pani Alicji…
Czytaj więcej
19 maja 2023
Zapraszamy na Kejterówkę 2023 w nadchodzący weekend 20-21.05.2023! Poznań Cytadela
Przed nami kolejny Kejtrówkowy weekend – zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na Kejtrówkę 2023 w dniach 20 – 21.05.2023 na poznańską…
Czytaj więcej