Domki dla bezdomnych kotów – Poznań 2022.

🏠DOMKI DLA BEZDOMNYCH KOTÓW W POZNANIU 2022!!!🏠

Rusza kolejna edycja domków dla kotów finansowana przez miasto Poznań.

Domki są przystosowane do pobytu dwóch kotów. Osoby zainteresowane i spełniające wymagania podane poniżej, prosimy o kontakt wyłącznie na maila , adres 📧 fdz.animalia@wp.pl i podanie w temacie „Budka dla kota Poznań 2022„.

Osoby, które chcą otrzymać domek dla kota MUSZĄ podać w wiadomości nazwisko oraz numeru telefonu do kontaktu. Program dotyczy mieszkańców Poznania.

‼️WAŻNE‼️ Bez tego nie jest możliwe otrzymanie budki ‼️

📍Należy mieć zgodę właściciela terenu na postawienie domku!

📍Musi zostać również wyznaczona osoba, która zadba o zwierzęta oraz czystość domków i terenu wokół nich! Zgłoszona osoba będzie odpowiedzialna za ich utrzymanie.

📍W zgłoszeniu musi być również podana proponowana lokalizacja.

Całoroczne domki dla wolnożyjących kociambrów finansowane są w ramach „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz program zapobiegania bezdomności zwierząt”.

Jak zawsze mamy tych budek tylko kilka więc budki trafią do tych osób które zgłoszą się pierwsze, są na terenie Poznania i SPEŁNIĄ wszystkie wymagania podane wyżej.

Zdjęcie domków pochodzi z materiałów prasowych z poprzednich akcji. Nie wiemy jak będą wyglądać tegoroczne domki. Wiemy tylko, że są przystosowane dla dwóch kotów, tak jak wyżej pisaliśmy.

Aktualności

27 listopada 2022
Walczymy o dotacje! 1 zł = 1 głos!
Kochani! Tylko z Wami możemy zawalczyć o duże pieniądze z dotacji, ale potrzebujemy Waszych głosów i Waszej pomocy. Sami nie…
Czytaj więcej
19 listopada 2022
Robisz zakupy online? Możesz kupować i pomagać!
Jak co roku, zbliża się czas największych zakupów online. Przed nami Black Friday zwany też przez niektórych Black Frajda i…
Czytaj więcej
10 listopada 2022
Zapraszamy 12 & 13 listopada 2022 r. na nasze stoisko na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Poznaniu.
Zapraszamy Was serdecznie w nadchodzący weekend 12 & 13 listopada 2022 r. na nasze stoisko na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych…
Czytaj więcej