Domki dla bezdomnych kotów – Poznań 2022.

🏠DOMKI DLA BEZDOMNYCH KOTÓW W POZNANIU 2022!!!🏠

Rusza kolejna edycja domków dla kotów finansowana przez miasto Poznań.

Domki są przystosowane do pobytu dwóch kotów. Osoby zainteresowane i spełniające wymagania podane poniżej, prosimy o kontakt wyłącznie na maila , adres 📧 fdz.animalia@wp.pl i podanie w temacie „Budka dla kota Poznań 2022„.

Osoby, które chcą otrzymać domek dla kota MUSZĄ podać w wiadomości nazwisko oraz numeru telefonu do kontaktu. Program dotyczy mieszkańców Poznania.

‼️WAŻNE‼️ Bez tego nie jest możliwe otrzymanie budki ‼️

📍Należy mieć zgodę właściciela terenu na postawienie domku!

📍Musi zostać również wyznaczona osoba, która zadba o zwierzęta oraz czystość domków i terenu wokół nich! Zgłoszona osoba będzie odpowiedzialna za ich utrzymanie.

📍W zgłoszeniu musi być również podana proponowana lokalizacja.

Całoroczne domki dla wolnożyjących kociambrów finansowane są w ramach „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz program zapobiegania bezdomności zwierząt”.

Jak zawsze mamy tych budek tylko kilka więc budki trafią do tych osób które zgłoszą się pierwsze, są na terenie Poznania i SPEŁNIĄ wszystkie wymagania podane wyżej.

Zdjęcie domków pochodzi z materiałów prasowych z poprzednich akcji. Nie wiemy jak będą wyglądać tegoroczne domki. Wiemy tylko, że są przystosowane dla dwóch kotów, tak jak wyżej pisaliśmy.

Aktualności

12 lutego 2024
Masz niepotrzebne książki? Przekaż je nam i pomóż naszym podopiecznym!
Kochani! Planujemy kolejną edycję stacjonarnego bazarku różności na rzecz podopiecznych naszej fundacji i mamy do Was prośbę. Jeżeli macie książki,…
Czytaj więcej
18 stycznia 2024
Pożegnanie.
Z niewyobrażalnym żalem i rozdartym sercem informujemy, że w dniu 14 stycznia 2024 r. odszedł jeden z założycieli Fundacji dla…
Czytaj więcej
5 stycznia 2024
To już 18 rocznica powstania naszej fundacji!
Kochani! Wczoraj Fundacja dla Zwierząt Animalia skończyła 18 LAT!!!Możecie w to uwierzyć? Bo my nie!  Dokładnie 18 lat temu, 4…
Czytaj więcej