Domki dla bezdomnych kotów – Poznań 2022.

🏠DOMKI DLA BEZDOMNYCH KOTÓW W POZNANIU 2022!!!🏠

Rusza kolejna edycja domków dla kotów finansowana przez miasto Poznań.

Domki są przystosowane do pobytu dwóch kotów. Osoby zainteresowane i spełniające wymagania podane poniżej, prosimy o kontakt wyłącznie na maila , adres 📧 fdz.animalia@wp.pl i podanie w temacie „Budka dla kota Poznań 2022„.

Osoby, które chcą otrzymać domek dla kota MUSZĄ podać w wiadomości nazwisko oraz numeru telefonu do kontaktu. Program dotyczy mieszkańców Poznania.

‼️WAŻNE‼️ Bez tego nie jest możliwe otrzymanie budki ‼️

📍Należy mieć zgodę właściciela terenu na postawienie domku!

📍Musi zostać również wyznaczona osoba, która zadba o zwierzęta oraz czystość domków i terenu wokół nich! Zgłoszona osoba będzie odpowiedzialna za ich utrzymanie.

📍W zgłoszeniu musi być również podana proponowana lokalizacja.

Całoroczne domki dla wolnożyjących kociambrów finansowane są w ramach „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz program zapobiegania bezdomności zwierząt”.

Jak zawsze mamy tych budek tylko kilka więc budki trafią do tych osób które zgłoszą się pierwsze, są na terenie Poznania i SPEŁNIĄ wszystkie wymagania podane wyżej.

Zdjęcie domków pochodzi z materiałów prasowych z poprzednich akcji. Nie wiemy jak będą wyglądać tegoroczne domki. Wiemy tylko, że są przystosowane dla dwóch kotów, tak jak wyżej pisaliśmy.

Aktualności

4 października 2023
Podziękowania za wsparcie naszych podopiecznych.
Jesienne wsparcie dla Podopiecznych naszej Fundacji! Wśród Darczyńców witamy Hotel Crocus – serdecznie Wam dziękujemy za pomoc w opiece nad Zwierzętami.
Czytaj więcej
19 sierpnia 2023
Nie porzucaj! Zabierz zwierzaka na wakacje!
Wakacje to czas wyjazdów we wszystkie zakątki Polski i Europy. Okres leniuchowania na plaży, górskich wędrówek i zwiedzania. Niestety jest…
Czytaj więcej
17 sierpnia 2023
Nie zostawiaj pupila w samochodzie!
Wakacje w pełni, to idealny czas na wycieczki samochodowe z czworonogiem w różne zakątki kraju. Auto, z jednej strony, to bardzo wygodny środek transportu,…
Czytaj więcej