KEJTRÓWKA 2017, LATAJĄCE PSY 13-14.05.2017 POZNAŃ CYTADELA

Jak co roku zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt na poznańska Cytadele, polane pod Dzwonem Pokoju w dniach 13-14.05.2017 w godzinach 10.00 – 18.00. terenem zawładną psy.
Organizatorzy Kejtrówki zapewniają imprezy, gry zabawy dla właścicieli i ich psiaków, konkursy dla najmłodszych psiolubów. Swoje stoiska wystawią poznańskie organizacje pomagające zwierzętom.
Na stoisku Fundacji Animalia będziecie Państwo mogli zapoznać się z zasadami naszego działania, poinformujemy które psiaki szukają domów, jak można pomóc bezdomnym zwierzakom oraz naszej organizacji. Na nabywców Czekaja koszulki z psami, piękne pluszaki, magnesy z psami i kotami, ręcznie wykonane gadżety z psimi motywami.
Porad specjalistycznych udzielać będzie wykwalifikowana groomerka z Salonu Canisi w Poznaniu, ul Sarmacja 23. Zapraszamy także do salonu, gdzie można również pozostawić dary dla bezdomnych zwierzaków z Animalii.
Zwiedzający będą mogli uczestniczyć w fascynującym jak zwykle wydarzeniu – pokazach Latających Psów.
Podczas Zawodów Latających Psów dogfrisbee będzie motywem przewodnim, a kluczową konkurencją – freestyle, czyli pokazy w stylu wolnym.
Gama konkursów dogfrisbee znacznie jednak wykroczy poza freestyle, a nie mniejszych wrażeń dostarczą skoki do wody (dog diving), zaganianie kaczek i owiec (sheep/duck herding), oraz inne pokazy psich talentów.
Zapraszamy na Cytadelę i na stoisko Animalii pod zielony namiot.

Aktualności

19 sierpnia 2023
Nie porzucaj! Zabierz zwierzaka na wakacje!
Wakacje to czas wyjazdów we wszystkie zakątki Polski i Europy. Okres leniuchowania na plaży, górskich wędrówek i zwiedzania. Niestety jest…
Czytaj więcej
17 sierpnia 2023
Nie zostawiaj pupila w samochodzie!
Wakacje w pełni, to idealny czas na wycieczki samochodowe z czworonogiem w różne zakątki kraju. Auto, z jednej strony, to bardzo wygodny środek transportu,…
Czytaj więcej
17 sierpnia 2023
Akcja sterylizacja!
Co roku, na wiosnę, fundacyjną skrzynkę mailową i profile w social mediach zalewają zgłoszenia od ludzi, którzy znaleźli kotkę ze świeżo narodzonymi…
Czytaj więcej