Kolejni Przyjaciele Fundacji na ślubnym kobiercu

W dniu 14.05.2011 miłość i wierność przysięgali sobie Karolina i Piotr – od dawna wierni Przyjaciele naszej Fundacji. Nie tylko stworzyli wiele razy dom tymczasowy, ale adoptowali od nas wycofaną, przerażoną sunię Joo, która cieszy się u Nich radością życia, miłością – jest bezpieczna. Karolina ma chyba to wielkie serce w genach – Jej Rodzice prowadzą tzw. fundacyjne hospicjum – znalazło tam bezpieczną przystań kilka staruszków, które nigdzie nie miały szansy na dom, schorowanych, skrzywdzonych, jak Tosia, Szymek, Maskotka.

Karolina i Piotr także postanowili pomóc dodatkowo, prosząc gości o przekazywanie karmy dla zwierzaków zamiast tradycyjnych kwiatów – w załączniku – darczyńcy w otoczeniu swoich darów dla fundacyjnych zwierząt.

KAROLINO, PIOTRZE – w imieniu wszystkich działaczy Fundacji Animalia, w imieniu czworonożnych podopiecznych życzymy Wam prostej, szerokiej drogi przez którą będziecie razem kroczyli – wspierając się wzajemnie.
Niech Wasze serca – dobre i współczujące – biją długo, dla siebie i dla innych.
Życzymy Wam samej tylko radości i szczęścia.
Cieszymy się, że jesteście z nami.
WSZYSTKIEGO DOBREGO!

Aktualności

4 października 2023
Podziękowania za wsparcie naszych podopiecznych.
Jesienne wsparcie dla Podopiecznych naszej Fundacji! Wśród Darczyńców witamy Hotel Crocus – serdecznie Wam dziękujemy za pomoc w opiece nad Zwierzętami.
Czytaj więcej
19 sierpnia 2023
Nie porzucaj! Zabierz zwierzaka na wakacje!
Wakacje to czas wyjazdów we wszystkie zakątki Polski i Europy. Okres leniuchowania na plaży, górskich wędrówek i zwiedzania. Niestety jest…
Czytaj więcej
17 sierpnia 2023
Nie zostawiaj pupila w samochodzie!
Wakacje w pełni, to idealny czas na wycieczki samochodowe z czworonogiem w różne zakątki kraju. Auto, z jednej strony, to bardzo wygodny środek transportu,…
Czytaj więcej