Master Chefs 4 Dogs dla Fundacji Animalia i schroniska w Buku – 03.10.2015

Akcja Master Chefs 4 Dogs została stworzona przez Marcina Kaczmarka-Pielina i miała to być jednorazowa impreza ze znajomymi z programu Master Chef, jednak spotkała się z tak pozytywną reakcją ludzi, że postanowił to kontynuować.

Zapraszając szefów z różnych programów kulinarnych i nie tylko organizuje kolejne edycje także w innych miastach.
Ponieważ schronisk jest mnóstwo mamy naprawdę dużo pracy! A przy tym wszystkim towarzyszy nam świetna zabawa i świadomość, że pomagamy tym, którzy sami sobie pomóc nie mogą. Do tej pory odbyło się siedem edycji akcji, w tym kilka wyjazdowych. Cztery w Poznaniu, rodzinnym mieście Marcina gdzie mieszka i pracuje. Jedna w Łodzi, jedna w Zielonej Górze i jedna w Warszawie. Ostatnio Master Chefs 4 Dogs zagościło na XV Międzynarodowych Targach Zoologicznych Pet Fair w Łodzi.
Żona Joanna dzielnie pomaga przy organizowaniu imprez i przy wyborze schronisk, którym będziemy pomagali. Sami mamy dwa psy w domu, Fuksa i Spinkę i wiemy jak dobrze mają, więc chcemy chociaż ułamek tego szczęścia podarować bezdomniakom.

Master Chefs 4 Dogs zostało stworzone po to, aby połączyć dwie pasje, Marcina do gotowania i jego żony Joanny czyli miłości do psów. Dzięki MC4D wielu Szefów kuchni ma możliwość zrobić coś dobrego za pomocą tego co robią najlepiej czyli ugotować pyszności, nakarmić ludzi, a co za tym idzie wspomóc wybrane schronisko dla bezdomniaków.

Już 3-go października serdecznie zapraszamy na ósmą edycję jedynej takiej akcji charytatywnej w Polsce na, której najlepsi szefowie kuchni gotują aby pomagać bezdomnym zwierzętom!
Od godziny 13-tej w Garden Boutique w Poznaniu na ulicy Wronieckiej otwieramy drzwi dla każdego kto przyjdzie z darami dla bezdomników. Dzięki darom każdy otrzyma możliwość kontaktu z Szefami kuchni, zdjęcia, autografy i odpowiedzi na frapujące Was pytania no i oczywiście skosztujecie potraw przygotowanych przez Szefów! Po nad to będzie możliwość zakupienia produktów kuchennych firmy Hendi, z których część dochodu zostanie przekazana na Schronisko w Buku. Specjalnie dla Czworonogów Psiastkarnia przygotuje pyszności, którymi będzie raczyć Waszych pupili, ale będzie można też kupić ich pyszności i przekazać w formie darów na MC4D dla bezdomniaków z Buku.

Gotować będą uczestnicy takich kulinarnych show jak: Master Chef, Top-Chef, Hell’s Kitchen, ale nie tylko.
To już ósma edycja akcji, którą stworzył Marcin Kaczmarek-Pielin i też pod jego kierownictwem Szefowie będą tworzyć pyszności aby pomagać zwierzakom.
Kilkoro Szefów, których nazwiska można już ujawnić to:
• Marcin Kaczmarek-Pielin
• Patryk Dziamski
• Andrzej Polan
• Paweł Ławniczak
• Arkadiusz Klimkiewicz
• Bartek Witkowski
• Celina Statkiewicz
• Klaudia Jankowska
• Mariusz Szwed

Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Buku.

Aktualności

16 maja 2024
Pomocna dłoń od Darczyńców
Kolejny zaangażowany Darczyńca postanowił dołączyć do grona firm, które nas wspierają.Serdecznie dziękujemy i ślemy pozdrowienia Sklepowi ROYAL SHOP. Wspólnie możemy…
Czytaj więcej
24 kwietnia 2024
18-ste urodziny Fundacji dla zwierząt Animalia!
Kochani! Animalia kończy 18 lat!To już AŻ 18 lat pomagania zwierzętom!!! Bądźcie tego dnia z nami! Świętujmy razem! Zapraszamy wszystkich…
Czytaj więcej
12 lutego 2024
Masz niepotrzebne książki? Przekaż je nam i pomóż naszym podopiecznym!
Kochani! Planujemy kolejną edycję stacjonarnego bazarku różności na rzecz podopiecznych naszej fundacji i mamy do Was prośbę. Jeżeli macie książki,…
Czytaj więcej