Ogromne podziekowania za akcję Master Chef 4 Dogs

Niesamowici i cudowni ludzie, wspaniała atmosfera, a przede wszystkim OGROM darów! Poznaniacy naprawdę się spisali – Kochani – BARDZO DZIĘKUJEMY!
Ale podziękowania należą się przede wszystkim ekipie Master Chef 4 Dogs, organizatorowi Marcinowi i jego żonie Joannie, wszystkim kucharzom, wolontariuszom i … no nie jesteśmy w stanie ująć podziękowań jakoś zgrabnie z racji wzruszenia.
Naturalnie Dolinie Noteci też ogromne uściski i podziękowania od nas dostaje, bo KOCHANI… zawsze pomagacie i nigdy się nie odwracacie plecami! Co akcja, to każdym pomożecie i zawsze coś podarujecie – cudowni ludzie!
Wszystkie dary pojechały do naszego schroniska w Buku – uśmiechnięte psie mordy to największe podziękowanie jakie można sobie wymarzyć. Zima nam nie straszna – dzięki Organizatorom oraz Waszej ofiarności – zwierzaki maja zapasy jedzenia.
Pozdrawiamy i dziękujemy!

Aktualności

5 czerwca 2023
Kocie drzwi otwarte. Zapraszamy 10 – 11 czerwca.
Wiemy, że wielu z Was, obserwujących naszego FB, myśli o adopcji kota lub kotów, ale waha się i odkłada podjęcie…
Czytaj więcej
22 maja 2023
Akcja edukacyjna we współpracy z Poznańskim Prestiżem.
Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że zaczęliśmy niedawno współpracę z magazynem Poznański prestiż! Dziękujemy pięknie Redaktor Naczelnej magazynu, pani Alicji…
Czytaj więcej
19 maja 2023
Zapraszamy na Kejterówkę 2023 w nadchodzący weekend 20-21.05.2023! Poznań Cytadela
Przed nami kolejny Kejtrówkowy weekend – zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na Kejtrówkę 2023 w dniach 20 – 21.05.2023 na poznańską…
Czytaj więcej