Pilnie szukamy domu dla niepełnosprawnego psiaka mieszkającego w klinice! Poznań i okolice.

Szukamy DOMU tymczasowego lub stałego w Poznaniu lub bliskich okolicach dla niepełnosprawnego psa na wózku. 🙏

Riko jest młody (ma około 6 lat) i jest bardzo żywiołowy mimo swojej niepełnosprawności.

BARDZO POTRZEBUJE DOMU i to na JUŻ! 🙏🙏🙏 KONTAKT: 📧 fdz.animalia@wp.pl

Historię Riko możecie poznać w jego zbiórce, którą przy okazji przypominamy i bardzo prosimy o pomoc. Koszt samego tylko leczenia – czyli ponad 7 tysięcy ( w tym operacja ) to są dla nas olbrzymie pieniądze. 🙁

❗https://www.ratujemyzwierzaki.pl/pies-riko❗

A co u Riko ? Riko nadal mieszka w klinice. Naprawdę potrzebujemy dla niego miejsca stąd nasze prośby i błagania o dom choćby tymczasowy. 🙏 Zrezygnowaliśmy dalszej rehabilitacji, Pani Doktor prowadząca leczenie psiaka mówi, że jak już teraz nie odzyskał sprawności po takim czasie, to raczej małe szanse.

Przerzucili go na wózek i zatrybił w sekundę, a wiemy, że nie zawsze psy ogarniają. Mądry z niego psiak niesłychanie. 🙂

Gdy zaczął korzystać z wózka mega wtedy odżył, sama radość. Więc ten wózek mu w sumie nie przeszkadza, a sprawia że może iść tempem niezależnym od tempa opiekuna, a nie że opiekun biegnie za nim ze smyczą i szelkami, bo Riko się rwie do przodu.

Co do problemów fizjologicznych, to nadal popuszcza, jeśli chodzi o posikiwanie – wystarczą mu takie pieluszki takie owijane wokół brzucha i tyle. Jeśli chodzi o kupę to też niestety gubi, ale jak technicy w klinice w której Riko przebywa wychodzą z nim na spacer to po prostu to zbierają i tyle, gdyby miał być w domu to wtedy konieczna by była pieluszka taka dziecięca na cała psią dupkę. Na tym i na poprzednim nagraniu, które publikowaliśmy widzicie jak Riko mimo wózka śmiga na spacerach. Niczym Luke Skywalker atakujący Gwiazdę Śmierci. 😉

Taki pies w domu to nie dramat. Można i da się. Pewnie, że jest inaczej niż z psem w 100 procentach sprawnym i że pieluszki też nie każdy chce u swojego psiego przyjaciela ogarniać.

Mamy jednak nadzieje, że mimo stanu Riko ktoś zechce zaopiekować się psem, który już raz zawiódł się na ludziach. I to wtedy kiedy potrzebował tej pomocy najbardziej! 🙁 Bardzo prosimy o dom dla Riko!

Może ktoś kto zechce taką małą czarną rakietę na wózku. Psa, który bardzo walczył by znów stanąć na łapy …. i może nie jest całkiem sprawny, ale radzi sobie – musicie to przyznać – doskonale! ❤ Kto pokocha Riko!?

TU MOŻNA ZOBACZYĆ JAK RIKO RADZI SOBIE NA WÓZKU.

  1. Film pierwszy Riko wózku.
  2. Film drugi Riko na wózku.

Aktualności

14 listopada 2023
Kup kalendarz na 2024 i wesprzyj naszych podopiecznych!
Jak już dobrze wiecie MAMY KALENDARZ NA 2024 ROK! Nie byłoby to możliwe, gdyby nie ciężka praca przezdolnej Magdy vote…
Czytaj więcej
16 października 2023
Głosuj w akcji Nakarm Koty z Cote i pomóż naszym kotom wygrać karmę!
Kochani, bierzemy po raz kolejny udział w akcji Nakarm Koty z Cote 11. 🎉🎉🎉 Bardzo nas to cieszy, bo to…
Czytaj więcej
7 października 2023
Kalendarze 2024, jest na co czekać!
Szykujemy dla Was coś specjalnego! Razem z vote for pralka pracujemy nad kalendarzem na rok 2024! Zobaczcie jakie cudne grafiki…
Czytaj więcej