Showcase Zwierzęcy – Poznań, 18.09.2016

Ogród Wilda kończy sezon z wrodzoną sobie dziką energią! Zapraszamy na Showcase Zwierzęcy, czyli muzyczne zamknięcie tegorocznych działań na Wildzie. Wstęp wolny w ilości dowolnej! Przytrzymamy srokę za ogon, poczujemy się jak ryby w wodzie, a na koniec wybierzemy się jak sójki za morze.
Na evencie nie zabraknie wolontariuszy Fundacji Animalia. Na animaliowym stoisku – gadżety oczywiście zwierzęce do nabycia, konkursy dla dzieci, porady i informacje na temat adopcji bezdomniaków.
Ogromnie dziękujemy organizatorom za zaproszenie nas na to wydarzenie. Nie spodziewaliśmy się tak dużego odzewu, zainteresowania, a zwłaszcza tak wspaniałej atmosfery! Cudowni ludzie, pyszne smakołyki i ogromne wsparcie dla bezdomnych zwierząt.
Dziękujemy zarówno my, jako Fundacja, ale także nasze dwie wolontariuszki, które dzielnie trwały na posterunku – w tym Królowa Elsa.

Zwierzęta, które będą migrować na południe przez Ogród Wilda:

Deer Daniel

Deer Daniel to nowy zespół z Jeżyc. Trzy wokale, pianino, gitara, skrzypce, bas i perkusja razem generują kojące dźwięki, których dobrze słucha się w niedzielne popołudnia.
Inspirują się lasami, Islandią i anglosaskim indie folkiem. Najchętniej grają na skwerach, w podwórkach i ogrodach.
The Moondogs

Zespół The Moondogs łączy w swojej muzyce nowoczesne spojrzenie na psychodeliczny rock, z klasycznymi gitarowymi brzmieniami spod znaku acid rocka. Ich muzykę można zaliczyć do szeroko pojętej fali „neo-psychodeli” inspirowanej takimi zespołami jak Tame Impala, Pond czy Temples. Twórczość zespołu splatają chwytliwe gitarowe riffy, melodyjny wokal i syntezatorowe odloty. Zespół powstał w 2015 roku prezentując publiczności kilka debiutanckich utworów. Po przerwie związanej ze zmianami w składzie, wraca z pierwszą, oficjalną EPką, wydaną w czerwcu 2016 roku.
Impreza na całego – zapraszamy w imieniu organizatorów!

Aktualności

5 czerwca 2023
Kocie drzwi otwarte. Zapraszamy 10 – 11 czerwca.
Wiemy, że wielu z Was, obserwujących naszego FB, myśli o adopcji kota lub kotów, ale waha się i odkłada podjęcie…
Czytaj więcej
22 maja 2023
Akcja edukacyjna we współpracy z Poznańskim Prestiżem.
Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że zaczęliśmy niedawno współpracę z magazynem Poznański prestiż! Dziękujemy pięknie Redaktor Naczelnej magazynu, pani Alicji…
Czytaj więcej
19 maja 2023
Zapraszamy na Kejterówkę 2023 w nadchodzący weekend 20-21.05.2023! Poznań Cytadela
Przed nami kolejny Kejtrówkowy weekend – zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na Kejtrówkę 2023 w dniach 20 – 21.05.2023 na poznańską…
Czytaj więcej