Dzień Batmana – 17.09.2016 Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu

Fani Mrocznego Rycerza opanowali Bibliotekę Uniwersytecką w Poznaniu. W dniu 17.09.2016 trwał tam Dzień Batmana. W gmachu przy Ratajczaka w tym dniu otwarto też nową czytelnię. W jej zbiorach znajduje się ponad 9 tysięcy komiksów.
Podczas imprezy zaplanowano m.in. dwa całodzienne panele wykładowe, konkursy z komiksowymi nagrodami, ciekawe wystawy czy warsztaty dla najmłodszych batmaniaków.

Bywaliśmy już na Comics Wars i Dniach Darmowego Komiksu, a tym razem do repertuaru doszedł jeszcze Dzień Batmana!
Chcemy jak zawsze gorąco podziękować za zaproszenie i możliwość pokazywania dzieciom i młodzieży, że superbohaterowie również mieli zwierzęta i również o nie dbali!
Dlaczego piszemy o tym wydarzeniu na naszej stronie? Bowiem jak co roku wolontariuszka naszej Fundacji Agnieszka Galica w charakterystycznym, tematycznym przebraniu prowadziła szereg akcji, zabaw i konkursów, promując przy tym zagadnienia ochrony zwierząt oraz działalność Fundacji Animalia.

W tym roku Fundację reprezentował Joker, w którego wcieliła się nasza wolontariuszka organizująca konkursy dla dzieci i pomagająca w Kąciku Dziecięcym.

Aktualności

16 marca 2023
Razem możemy więcej! Przekaż 1,5 % dla naszych podopiecznych!
Do końca okresu rozliczeniowego zostało jeszcze 6 tygodni. Pamiętajcie prosimy o naszych podopiecznych przy rozliczeniach podatku. Razem możemy więcej. Nasz…
Czytaj więcej
11 lutego 2023
Kup kalendarz charytatywny i pomóż nam! Obniżona cena.
Pomóżcie nam sprzedać ten piękny i wyjątkowy kalendarz charytatywny Adoptuj mnie! 2023. Jeszcze trochę egzemplarzy zostało. Prosimy bardzo udostępniajcie dalej…
Czytaj więcej
13 stycznia 2023
Kalendarz charytatywny 2023 Adoptuj mnie!
Nasz kalendarz, który cały czas gorąco polecamy Waszej uwadze (link poniżej) nie wydarzyłby się bez Sponsorów!  Dziś szczególne podziękowania ślemy…
Czytaj więcej