Dzień Batmana – 17.09.2016 Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu

Fani Mrocznego Rycerza opanowali Bibliotekę Uniwersytecką w Poznaniu. W dniu 17.09.2016 trwał tam Dzień Batmana. W gmachu przy Ratajczaka w tym dniu otwarto też nową czytelnię. W jej zbiorach znajduje się ponad 9 tysięcy komiksów.
Podczas imprezy zaplanowano m.in. dwa całodzienne panele wykładowe, konkursy z komiksowymi nagrodami, ciekawe wystawy czy warsztaty dla najmłodszych batmaniaków.

Bywaliśmy już na Comics Wars i Dniach Darmowego Komiksu, a tym razem do repertuaru doszedł jeszcze Dzień Batmana!
Chcemy jak zawsze gorąco podziękować za zaproszenie i możliwość pokazywania dzieciom i młodzieży, że superbohaterowie również mieli zwierzęta i również o nie dbali!
Dlaczego piszemy o tym wydarzeniu na naszej stronie? Bowiem jak co roku wolontariuszka naszej Fundacji Agnieszka Galica w charakterystycznym, tematycznym przebraniu prowadziła szereg akcji, zabaw i konkursów, promując przy tym zagadnienia ochrony zwierząt oraz działalność Fundacji Animalia.

W tym roku Fundację reprezentował Joker, w którego wcieliła się nasza wolontariuszka organizująca konkursy dla dzieci i pomagająca w Kąciku Dziecięcym.

Aktualności

12 lutego 2024
Masz niepotrzebne książki? Przekaż je nam i pomóż naszym podopiecznym!
Kochani! Planujemy kolejną edycję stacjonarnego bazarku różności na rzecz podopiecznych naszej fundacji i mamy do Was prośbę. Jeżeli macie książki,…
Czytaj więcej
18 stycznia 2024
Pożegnanie.
Z niewyobrażalnym żalem i rozdartym sercem informujemy, że w dniu 14 stycznia 2024 r. odszedł jeden z założycieli Fundacji dla…
Czytaj więcej
5 stycznia 2024
To już 18 rocznica powstania naszej fundacji!
Kochani! Wczoraj Fundacja dla Zwierząt Animalia skończyła 18 LAT!!!Możecie w to uwierzyć? Bo my nie!  Dokładnie 18 lat temu, 4…
Czytaj więcej