Spotkanie w sprawie budowy schroniska w Buku – 23.08. godz. 19.00 – Buk. Zapraszamy!

23.08 o godz. 19.00 podczas posiedzenia Komisji Rady MiG Buk, w Buku, przy ul. Ratuszowa 1, w siedzibie UMiG Buk – omówiony zostanie temat schroniska dla zwierząt bezdomnych na terenie w Buku. Mamy godzinę na wystąpienie wraz z dyskusją, w celu przekonania Państwa Radnych do przebudowy istniejącego na terenie Buku przytuliska dla bezdomnych zwierząt tak, aby spełniało wymagania dla tego typu placówki. Jesteśmy już po wstępnych rozmowach z Panem Burmistrzem, a nasz rysunek sytuacyjny po pewnych korektach zaakceptował Powiatowy Lekarz Weterynarii. Mamy także projektanta, który zgodził się wykonać dla nas projekt nowego schroniska.
Wszystko, mamy nadzieje, rozstrzygnie się na spotkaniu – czy bukowskie zwierzaki dostaną „zielone światło” na dalsze bezpieczne i godne życie.
Przyjdźcie na to spotkanie. Zaproście tez znajomych i zwierzolubów, chodzi o zaakcentowanie, że temat nadal aktualny. Że los bukowskich zwierzaków leży wielu osobom na sercu. Że w tej walce nie jesteśmy sami. Piszcie jeszcze maile do Radnych, apelujcie o zrozumienie, o pozostawienie schroniska w Buku.
To decydujące mam nadzieję spotkanie w temacie być albo nie być – bezdomnych zwierzaków w bukowskim schronisku.
Poprzednio było nas parę osób. Teraz temat nadal ważny.
Przyjdźcie, bądźcie tam razem z nami!!! Piszcie!!!!

Aktualności

5 czerwca 2023
Kocie drzwi otwarte. Zapraszamy 10 – 11 czerwca.
Wiemy, że wielu z Was, obserwujących naszego FB, myśli o adopcji kota lub kotów, ale waha się i odkłada podjęcie…
Czytaj więcej
22 maja 2023
Akcja edukacyjna we współpracy z Poznańskim Prestiżem.
Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że zaczęliśmy niedawno współpracę z magazynem Poznański prestiż! Dziękujemy pięknie Redaktor Naczelnej magazynu, pani Alicji…
Czytaj więcej
19 maja 2023
Zapraszamy na Kejterówkę 2023 w nadchodzący weekend 20-21.05.2023! Poznań Cytadela
Przed nami kolejny Kejtrówkowy weekend – zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na Kejtrówkę 2023 w dniach 20 – 21.05.2023 na poznańską…
Czytaj więcej