Wielka OrkiestraŚwiatecznej Pomocy, finał w Buku 12.01.2019 – zbiórka karmy

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Buku – 12.01.2020 – Hala Sportowa, ul. Szarych Szeregów 10. Serdecznie zapraszamy do udziału – to niezwykle istotne wydarzenie.
W trakcie imprezy, do udziału w której gorąco zachęcamy – odbędzie się zbiórka karmy dla bezdomnych psów i kotów mieszkających w schronisku w Buku. Propozycję zgłosił współorganizator tego wydarzenia – Sztab WOŚP, ZHP Buk – bardzo dziękujemy.
Jeśli chcecie Państwo pomóc darem rzeczowym bezdomnym zwierzętom – w trakcie finału w godzinach od 14.00 – 18.00 wolontariusze Fundacji będą przyjmowali karmę, suplementy dla bezdomniaków bukowskich. Jest zima, potrzebne są karmy nieco lepsze niż marketowe (czasem mniejsza ilość trochę lepszego jedzenia jest dla tych porzuconych czworonogów ważniejsza). Przyda się tez makaron dla psów do zaparzania gorącą wodą, wszelkie dodatki.
Absolutnie nie chcemy zakłócać wielkiego wydarzenia, jakim jest finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której cel jest ważny i którą wszyscy wspieramy. Ale jeżeli taki dar rzeczowy dla bezdomnego zwierzaka z Buku chcecie Państwo podarować – nisko się pokłonimy.

Aktualności

5 czerwca 2023
Kocie drzwi otwarte. Zapraszamy 10 – 11 czerwca.
Wiemy, że wielu z Was, obserwujących naszego FB, myśli o adopcji kota lub kotów, ale waha się i odkłada podjęcie…
Czytaj więcej
22 maja 2023
Akcja edukacyjna we współpracy z Poznańskim Prestiżem.
Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że zaczęliśmy niedawno współpracę z magazynem Poznański prestiż! Dziękujemy pięknie Redaktor Naczelnej magazynu, pani Alicji…
Czytaj więcej
19 maja 2023
Zapraszamy na Kejterówkę 2023 w nadchodzący weekend 20-21.05.2023! Poznań Cytadela
Przed nami kolejny Kejtrówkowy weekend – zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na Kejtrówkę 2023 w dniach 20 – 21.05.2023 na poznańską…
Czytaj więcej