Powódź nie ominęła i nas. Pomoc potrzebna!

Kochani, powódź nie ominęła i nas. Zalało nam szpitalik w klinice weterynaryjnej na Jugosłowiańskiej, który był w zasadzie drugą kociarnią – zalało sypialnię kotów i ich bawialnię, w której spędzały całe dnie. Wszystko znalazło się pod wodą.

DOMY dla kotów ze szpitalika bardzo potrzebne! 🙏🙏🙏

Koty są całe i bezpieczne. Cała szóstka, która miała obecnie w szpitaliku dom tymczasowy została przeniesiona do biur. Są trochę skołowane i przestraszone, ale żyją to najważniejsze… Woda zalała wszystkie pomieszczenia poniżej poziomu ulicy w ciągu 20 minut praktycznie aż do poziomu parteru. Gdyby to oberwanie chmury działo się w nocy, gdyby nikt nie zdążył dojechać, koty by się utopiły.

Na szczęście nic im się nie stało, ale straciły jedyny dom jaki miały.

Zalało nam też całą karmę znajdującą się na miejscu i karmę w magazynku, której nie zdążyliśmy rozdysponować, zalało nam żwirek koci – całą jego nową dostawę zalało nam leki dla naszych podopiecznych, koce, drapaki, zabawki… Wszystko jest zniszczone.

Napór wody był tak duży, że kiedy rozwalił drzwi przeciwpożarowe – po prostu wyrwał je, a były to naprawdę solidne i ciężkie drzwi – to woda poszła taką falą, że kuwety, klatki wszystko co było na drodze wody zostało roztrzaskane.

❗ Bardzo prosimy o domy tymczasowe lub stałe❗ KONTAKT: 📧 fdz.animalia@wp.pl

Prosimy również o wsparcie finansowe, bo wszystko to się dzieje w czasie gdy nasze konto świeci pustkami. Do wpłat z 1 % jeszcze długo. Zapasy karmy, żwirku i sprzętu właśnie popłynął. Szkody są ogromne.

Bezpieczny koci azyl przestał istnieć i nie wiadomo ile czasu potrwa zanim będzie mógł być ponownie wykorzystany. Tymczasowo mieszkało tam zawsze od kilku do maksymalnie 12 kotów, a teraz już tego miejsca nie mamy.

Bardzo prosimy o pomoc! 🙏🙏🙏

Konto bankowe: Fundacja dla Zwierząt Animalia PKO BP 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704

Konto do wpłat zagranicznych: SWIFT: BPKOPLPWIBAN: PL53144012860000000004533704

Konto PayPal-mail: fdz.animalia@wp.pl

Aktualności

16 maja 2024
Pomocna dłoń od Darczyńców
Kolejny zaangażowany Darczyńca postanowił dołączyć do grona firm, które nas wspierają.Serdecznie dziękujemy i ślemy pozdrowienia Sklepowi ROYAL SHOP. Wspólnie możemy…
Czytaj więcej
24 kwietnia 2024
18-ste urodziny Fundacji dla zwierząt Animalia!
Kochani! Animalia kończy 18 lat!To już AŻ 18 lat pomagania zwierzętom!!! Bądźcie tego dnia z nami! Świętujmy razem! Zapraszamy wszystkich…
Czytaj więcej
12 lutego 2024
Masz niepotrzebne książki? Przekaż je nam i pomóż naszym podopiecznym!
Kochani! Planujemy kolejną edycję stacjonarnego bazarku różności na rzecz podopiecznych naszej fundacji i mamy do Was prośbę. Jeżeli macie książki,…
Czytaj więcej