Powódź nie ominęła i nas. Pomoc potrzebna!

Kochani, powódź nie ominęła i nas. Zalało nam szpitalik w klinice weterynaryjnej na Jugosłowiańskiej, który był w zasadzie drugą kociarnią – zalało sypialnię kotów i ich bawialnię, w której spędzały całe dnie. Wszystko znalazło się pod wodą.

DOMY dla kotów ze szpitalika bardzo potrzebne! 🙏🙏🙏

Koty są całe i bezpieczne. Cała szóstka, która miała obecnie w szpitaliku dom tymczasowy została przeniesiona do biur. Są trochę skołowane i przestraszone, ale żyją to najważniejsze… Woda zalała wszystkie pomieszczenia poniżej poziomu ulicy w ciągu 20 minut praktycznie aż do poziomu parteru. Gdyby to oberwanie chmury działo się w nocy, gdyby nikt nie zdążył dojechać, koty by się utopiły.

Na szczęście nic im się nie stało, ale straciły jedyny dom jaki miały.

Zalało nam też całą karmę znajdującą się na miejscu i karmę w magazynku, której nie zdążyliśmy rozdysponować, zalało nam żwirek koci – całą jego nową dostawę zalało nam leki dla naszych podopiecznych, koce, drapaki, zabawki… Wszystko jest zniszczone.

Napór wody był tak duży, że kiedy rozwalił drzwi przeciwpożarowe – po prostu wyrwał je, a były to naprawdę solidne i ciężkie drzwi – to woda poszła taką falą, że kuwety, klatki wszystko co było na drodze wody zostało roztrzaskane.

❗ Bardzo prosimy o domy tymczasowe lub stałe❗ KONTAKT: 📧 fdz.animalia@wp.pl

Prosimy również o wsparcie finansowe, bo wszystko to się dzieje w czasie gdy nasze konto świeci pustkami. Do wpłat z 1 % jeszcze długo. Zapasy karmy, żwirku i sprzętu właśnie popłynął. Szkody są ogromne.

Bezpieczny koci azyl przestał istnieć i nie wiadomo ile czasu potrwa zanim będzie mógł być ponownie wykorzystany. Tymczasowo mieszkało tam zawsze od kilku do maksymalnie 12 kotów, a teraz już tego miejsca nie mamy.

Bardzo prosimy o pomoc! 🙏🙏🙏

Konto bankowe: Fundacja dla Zwierząt Animalia PKO BP 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704

Konto do wpłat zagranicznych: SWIFT: BPKOPLPWIBAN: PL53144012860000000004533704

Konto PayPal-mail: fdz.animalia@wp.pl

Aktualności

28 września 2022
Pilnie szukamy domu dla niepełnosprawnego psiaka mieszkającego w klinice! Poznań i okolice.
Szukamy DOMU tymczasowego lub stałego w Poznaniu lub bliskich okolicach dla niepełnosprawnego psa na wózku. Riko jest młody (ma około…
Czytaj więcej
14 września 2022
Zapraszamy na Kejterówkę 17-18 września w Parku Cytadela w Poznaniu.
Zapraszamy wszystkich na Kejtrówkę na poznańskiej Cytadeli w dniach 17-18.09.2022 w godzinach 10.00 – 18.00. Na naszym stoisku pod zielonym…
Czytaj więcej
10 sierpnia 2022
Podziękowania za pomoc dla naszych podopiecznych!
Bardzo Wam wszystkim dziękujemy za wsparcie rzeczowe w postaci darów, finansowe w naszych zbiórkach oraz wpłatach na konto i podczas…
Czytaj więcej