Zapraszamy na Kejterówkę 2023 w nadchodzący weekend 20-21.05.2023! Poznań Cytadela

Przed nami kolejny Kejtrówkowy weekend – zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na Kejtrówkę 2023 w dniach 20 – 21.05.2023 na poznańską Cytadelę – łąka przy Dzwonie Pokoju w godzinach od 10.00 do18.00.
Jak co roku spotykamy się tam z miłośnikami, szczęśliwymi opiekunami psiaków a także z tymi, którzy takimi opiekunami chcieliby zostać. Imprezy zaproponowane przez organizatorów zadowolą i tych najmłodszych i tych starszych.

Będą zabawy, spektakle, pokazy, pogadanki i mnóstwo psiaków dookoła.
I tradycyjnie zapraszamy do zielonego namiotu Fundacji Animalia – chętnie porozmawiamy o zwierzakach, które szukają domów, udzielimy porad, jeśli tylko będziemy potrafili.
A może odwiedzą nas, jak w poprzednich latach nasze adoptusie?

Zawsze zw wzruszeniem i radością spotykamy się z nimi, pamiętamy czasy, gdy były u nas jeszcze niczyje a my liczyliśmy na cud, który się ziścił.
Będziemy też pamiętać tego dnia o tym jednym, niepowtarzalnym, który zawsze, jeszcze od czasu Animaliówek nas odwiedzał, wywołując uśmiech nawet w trudnym dniu i przy złej pogodzie.
W tym roku nie odwiedzi nas Stefan (Elvis), ale jego miejsce przy naszym stoisku jest zarezerwowane dla niego – on o tym wie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich!

PROGRAM KEJTERÓWKI można znaleźć na stronie organizatora https://www.facebook.com/KejterPoznaniak

Aktualności

12 lutego 2024
Masz niepotrzebne książki? Przekaż je nam i pomóż naszym podopiecznym!
Kochani! Planujemy kolejną edycję stacjonarnego bazarku różności na rzecz podopiecznych naszej fundacji i mamy do Was prośbę. Jeżeli macie książki,…
Czytaj więcej
18 stycznia 2024
Pożegnanie.
Z niewyobrażalnym żalem i rozdartym sercem informujemy, że w dniu 14 stycznia 2024 r. odszedł jeden z założycieli Fundacji dla…
Czytaj więcej
5 stycznia 2024
To już 18 rocznica powstania naszej fundacji!
Kochani! Wczoraj Fundacja dla Zwierząt Animalia skończyła 18 LAT!!!Możecie w to uwierzyć? Bo my nie!  Dokładnie 18 lat temu, 4…
Czytaj więcej