Zapraszamy na Kejterówkę 2023 w nadchodzący weekend 20-21.05.2023! Poznań Cytadela

Przed nami kolejny Kejtrówkowy weekend – zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na Kejtrówkę 2023 w dniach 20 – 21.05.2023 na poznańską Cytadelę – łąka przy Dzwonie Pokoju w godzinach od 10.00 do18.00.
Jak co roku spotykamy się tam z miłośnikami, szczęśliwymi opiekunami psiaków a także z tymi, którzy takimi opiekunami chcieliby zostać. Imprezy zaproponowane przez organizatorów zadowolą i tych najmłodszych i tych starszych.

Będą zabawy, spektakle, pokazy, pogadanki i mnóstwo psiaków dookoła.
I tradycyjnie zapraszamy do zielonego namiotu Fundacji Animalia – chętnie porozmawiamy o zwierzakach, które szukają domów, udzielimy porad, jeśli tylko będziemy potrafili.
A może odwiedzą nas, jak w poprzednich latach nasze adoptusie?

Zawsze zw wzruszeniem i radością spotykamy się z nimi, pamiętamy czasy, gdy były u nas jeszcze niczyje a my liczyliśmy na cud, który się ziścił.
Będziemy też pamiętać tego dnia o tym jednym, niepowtarzalnym, który zawsze, jeszcze od czasu Animaliówek nas odwiedzał, wywołując uśmiech nawet w trudnym dniu i przy złej pogodzie.
W tym roku nie odwiedzi nas Stefan (Elvis), ale jego miejsce przy naszym stoisku jest zarezerwowane dla niego – on o tym wie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich!

PROGRAM KEJTERÓWKI można znaleźć na stronie organizatora https://www.facebook.com/KejterPoznaniak

Aktualności

5 czerwca 2023
Kocie drzwi otwarte. Zapraszamy 10 – 11 czerwca.
Wiemy, że wielu z Was, obserwujących naszego FB, myśli o adopcji kota lub kotów, ale waha się i odkłada podjęcie…
Czytaj więcej
22 maja 2023
Akcja edukacyjna we współpracy z Poznańskim Prestiżem.
Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że zaczęliśmy niedawno współpracę z magazynem Poznański prestiż! Dziękujemy pięknie Redaktor Naczelnej magazynu, pani Alicji…
Czytaj więcej
16 marca 2023
Razem możemy więcej! Przekaż 1,5 % dla naszych podopiecznych!
Do końca okresu rozliczeniowego zostało jeszcze 6 tygodni. Pamiętajcie prosimy o naszych podopiecznych przy rozliczeniach podatku. Razem możemy więcej. Nasz…
Czytaj więcej